Jaunasis Kėdainių krepšinio talentas Domas Šelekas prasidėjusias vasaros atostogas vadina pačiomis įspūdingiausiomis: „Dar tik vasaros pradžia, o aš jau labai galiu pasigirti šauniai praleistu laiku. Vis dar gyvenu Utenoje vykusios Jono Valančiūno krepšinio stovyklos įspūdžiais.“

Vasarą Domas nesiskiria su kamuoliu – kasdien tobulina metimus.

Vasarą Domas nesiskiria su kamuoliu – kasdien tobulina metimus.

Domas neslepia, kad ta įsimintina stovykla net keičia jo svajones: „Krepšinis man iki šiol buvo vienodoje vietoje su mokslais. Dabar galvoju, kad neužmesdamas mokslų į pirmą vietą keliu krepšinį.“
Domas labia džiaugiasi puikiu sezonu. Juk ne tik gerai pasirodė Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, bet ir buvo pakviestas į Sauliaus Štombergo treniruojamą aštuoniolikmečių rinktinę, su kuria neseniai svečiavosi Kinijoje.

Stovykla su garsiu krepšininku Domui net pakeitė svajones.

Stovykla su garsiu krepšininku Domui net pakeitė svajones.

Sužinojęs, kad gavo kvietimą į Jono Valančiūno stovyklą Domas labai džiaugėsi: „Į tą stovyklą, atvažiavome devyniolika jaunuolių. Šešiolika buvo iš mūsų rinktinės, likę – iš Utenos. Gavome progų ne tik pažaisti su vienu geriausių šių dienų Lietuvos krepšininkų Jonu Valančiūnu, kuris puikiai žaidžia Amerikoje, bet ir sulaukėme neįkainojamų pamokų iš patyrusių trenerių“, – sakė jaunasis krepšininkas.
Treniruotes stovykloje vedė treneriai Saulius Štombergas, Arvydas Gronskis, Gintautas Regina, Rolandas Radvila, Šarūnas Sakalauskas, Sinilga Bartaševičiūtė ir pats Jonas Valančiūnas.
„Labai smagu buvo gauti vertingų patarimų, kaip tobulinti žaidimą. Per treniruotes su komanda Kėdainiuose, padedami trenerio Kastyčio Kundroto, mes šlifuojame derinukus, metimus, o čia buvome mokomi įvairių smulkmenų, kaip taisyklingai pašokti, kaip saugiai nusileisti, kai judėti aikštelėje. Ta stovykla iš tiesų davė labai daug motyvacijos ateities draugystei su sportu. Labai smagu buvo stebėti, kaip pats stovyklos organizatorius Jonas Valančiūnas užsidegęs ir gyvena krepšiniu. Jis mums davė daug naudingų patarimų dėl žaidimo technikos. Mes visi buvome suskirstyti pagal žaidybines pozicijas ir dirbome su skirtingais treneriais. Labai norėčiau dar kada apsilankyti panašioje stovykloje“, – sakė D. Šelekas.
Stovyklos dalyviai gavo ne tik puikias gyvenimo sąlygas, sportininkams suderintą maitinimą, bet ir daugybę dovanų – aprangą bei avalynę.

Domas Šelekas gavo laimingą bilietą – kvietimą į Jono Valančiūno krepšinio stovyklą Utenoje.

Domas Šelekas gavo laimingą bilietą – kvietimą į Jono Valančiūno krepšinio stovyklą Utenoje.

Po stovyklos D. Šelekas nepadėjo krepšinio kamuolio į kampą. Vaikinukas kasdien skuba net į porą savarankiškų treniruočių. „Pats einu pasistiprinti sporto salėje, o su draugais dar pažaidžiu ir krepšinį. Labai džiaugiuosi, kad retkarčiais salėje sulaukiu atostogaujančio trenerio Kastyčio Kundroto. Jis randa laiko ir atvažiuoja mums patarti, kaip tobulinti metimus“, – užimtos vasaros įspūdžiais dalijosi D. Šelekas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.