„Nevėžio“ krepšininkai ir toliau lieka be pergalių skonio. Tik sezono pradžioje Lietuvos krepšinio lygoje įveikę dvi ekipas, vėliau Kėdainių krepšininkai niekaip negali pagauti sportinės sėkmės.

„Nevėžio“ dvikovoje su estais netrūko gražių metimų, tačiau jų buvo per mažai iki pergalingo rezultato.

Lietuvos krepšinio lygoje Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai žaidė dvylika rungtynių ir laimėjo tik dvejas, o Baltijos krepšinio lygoje kėdainiečiai žaidė keturis kartus, bet visus baigė nesėkmingai.
Pastarąjį kartą „Nevėžiui“ savo aikštėje teko pripažinti Estijos Rakverės „Tarvas“ klubo žaidėjų pranašumą. Estai pergalę išsivežė rezultatu 70:76 (19:18, 17:13, 21:21, 13:24).
Sėkmę ir galimybę įsirašyti pirmąjį laimėjimą Baltijos krepšinio lygoje „Nevėžio“ krepšininkai paleido paskutinėmis dvikovos minutėmis. Visą rungtynių laiką nedidelį pranašumą išlaikydavę kėdainiečiai svečiams persverti rezultatą savo naudai leido likus žaisti dvi ketvirtojo kėlinio minutes (68:71). Estai dvikovai baigiantis surengė galingą spurtą (16:6) ir išsivežė gražią pergalę.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris V. Sirvydis neslėpė apmaudo: „Gaila, kad paleidom pergalę. Tačiau akivaizdu, kad trūksta žaidėjų.“
„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė po 17 taškų pataikę Roderickas Camphoras ir Marcusas Monroe. Rytis Biliartas pridėjo 16, Aleksandras Kliuevas ir Thomas Davisas po 10 taškų.
„Tarvas“ komandą į pergalę vedė 21 tašką į kėdainiečių krepšį įmetęs Brandisas Raley Rossas.
Dvikovos su Estijos krepšininkais išvakarėse „Nevėžio“ klubo vadovai paskelbė, kad jų komandą sukrėtė nemažos permainos. Kėdainiai atsisveikino su Šarūnu Kulevičiumi, geresnio pasiūlymo sulaukusiu Gediminu Maceina, sveikatos problemų turinčiu Ignu Ramašausku ir lūkesčių nepateisinusiu Darricku Leonardu.
Nuo 2012 metų Kėdainiuose žaidęs Š. Kulevičius šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) per 11 sužaistų rungtynių vidutiniškai pelnydavo po 8,5 taško, atkovodavo po 2,7 kamuolio bei atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.
Šio sezono pradžioje prie „Nevėžio“ prisijungęs I. Ramašauskas stipriausioje Lietuvos lygoje per mačą vidutiniškai rinkdavo po 5,1 taško, atkovodavo po 4 kamuolius ir blokuodavo po 1,3 metimo.
D. Leonardas LKL per 5 sužaistas rungtynes pelnydavo po 6,6 taško, atkovodavo po 2,8 kamuolio bei atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus.
Lapkričio pradžioje į Kėdainių klubą sugrįžęs G. Maceina „Nevėžiui“ atstovavo tik viename LKL susitikime, kuriame per 37 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir 4 sykius suklydo.
Artimiausias dvejas rungtynes „Nevėžio“ krepšininkai žais Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse išvykoje Prienuose ir Pasvalyje. Namuose Kėdainių krepšininkai žais lapkričio 26 dieną 18 valandą Baltijos krepšinio lygos rungtynėse su Maskvos „Dynamo“ ekipa.