Penkios pergalės iš eilės – tokį rezultatą pasiekė Regionų krepšinio lygoje žaidžianti Kastyčio Kundroto vadovaujama vaikinų komanda. Šeštadienį Kėdainius atstovaujantys „SC – Nevėžis“ susitiko su Kauno rajono „ASU – Tornado KM“ komanda. Galutinis rezultatas švieslentėje buvo 101 – 43 kėdainiečių naudai.

Po varžybų treneris K. Kundrotas sakė, kad priešininkas pasirodė silpnesnis, bei buvo tikėtasi iš pat pradžių. Įspūdingas galutinis rezultatas švieslentėje – tai sunkaus darbo ir treniruočių rezultatas.

Šiuo metu Regionų krepšinio lygoje žaidžia 24 komandos – jų yra ir yra silpnesnių, ir pajėgesnių. „Yra miestų, kurie neturi savo krepšinio komandų, kurios žaistų Lietuvos krepšinio lygoje, tad visas dėmesys yra sutelktas į šią, Regionų lygą: metami nemaži finansai, yra perkami pajėgūs žaidėjai. Su šiomis komandomis mums teks susitikti“, – pasakojo K. Kundrotas.

Jis pasidžiaugė, kad komandoje žaidžiantys septyniolikamečiai, aštuoniolikamečiai per pastaruosius metus labai ūgtelėjo, sutvirtėjo, pasisėmė nemažai patirties.

Šiuo metu kėdainiečiai B diviziono Vidurio Lietuvos grupėje užima pirmąją vietą.

Lapkričio 19-ąją kėdainiečiai Prienuose susitiks su Stakliškių „Guosta“, tame pačiame pogrupyje užimančia antrąją vietą.

„Rungtynės bus su vienais lyderių. Mes tikimės tik pergalės“, – šyptelėjo komandos treneris.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.