Mąstai, kaip įdomiai ir išskirtinai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną? Kurkime šventimo tradicijas drauge!

Kovo 11-ąją asociacija „Sveiki Kėdainiai“ organizuoja pikniką „Sveika, Kovo 11-oji!“ ir kviečia Nevėžio krantinėje Laisvę švęsti kartu su šeimomis, bendruomenėmis, kolegomis. Į pikniką organizatoriai kviečia atsinešti savo maisto, termosų, nedideles kepsines, sudedamas kėdes, pledukus. Taip pat atsineškite dangaus žibintų, kuriuos visi dalyviai paleis vienu metu! Startuojame jau 17 valandą.

Organizatoriai ragina dalyvius būti bendruomeniškais, dalintis, vaišintis, bendrauti. Kad būtų dar linksmiau, bus transliuojama radijo stoties CENTRO FM gyvo eterio laida apie Kovo 11-osios laikmečio muziką.

Beje, piknikas įvyks bet kokiu oru – juk Laisvei oras nesvarbus!

Daugiau informacijos Facebook renginyje „Sveika, Kovo 11-oji! Piknikas Nevėžio krantinėje“.

Piknike nebus niekuo prekiaujama, viešas alkoholio vartojimas nebus toleruojamas.

Muzikos jėga palaikė lietuvių vienybę Sąjūdžio metais. Laisvės troškimas buvo toks stiprus, kad muzikos autoriai, nors ir prižiūrimi cenzūros, rasdavo žodžių-simbolių apibūdinti tai, kas tautai veržėsi iš krūtinės!
Pikniko metu to laikmečio muziką gyvai transliuos CENTRO FM – Kėdainių radijo stotis! Išgirsite Eurikos Masytės, Fojė, Anties, Vytauto Kernagio kūrinių, šiuolaikinį Lietuvos istorijos repą ir dar daug kitų įsimintinų dainų!
Pikniko metu galėsite skambinti į tiesioginį eterį ir pasveikinti visą Kėdainių regioną su Lietuvos gimtadieniu! Įsiveskite studijos telefono numerį dabar – 8 347 53650!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.