Į septintąją turnyrinės lentelės vietą smuktelėję „Nevėžio“ krepšininkai nesugebėjo namuose pasipriešinti Prienų „TonyBet“ komandai ir nusileido jai rezultatu 48:62.

„Nevėžio“ gretose debiutavęs Tauras Jogėla daugiau kaip per 13 minučių prametė tris dvitaškius ir tris tritaškius metimus, bet atkovojo du kamuolius.

„Nevėžio“ gretose debiutavęs Tauras Jogėla daugiau kaip per 13 minučių prametė tris dvitaškius ir tris tritaškius metimus, bet atkovojo du kamuolius.

Dvikovos šeimininkams ypač sunku buvo susidoroti su varžovų gynyba. Itin skaudžias prieniškių kietos gynybos pasekmes pajuto Valdas Dabkus, kuris saugodamas savo komandos krepšį po juo susidūrė su varžovu ir už tai buvo griežtai nubaustas: Kėdainių krepšininkui skirta nesportinė pražanga ir diskvalifikacija vienoms rungtynėms.
Nuo pat susitikimo pradžios stipresnį pergalių alkį bei didesnį norą laimėti demonstravę svečiai išsiveržė į priekį 7:0 ir visų rungtynių metu kėdainiečiams nė karto neleido išsiveržti į priekį.
Sėkminga svečių gynyba „Nevėžio“ krepšininkus vertė mesti neparuoštus metimus. Kėdainių komandos tolimų metimų taiklumas siekė tik 18 procent, kai tuo tarpu Prienų žaidėjai tritaškius metė dvigubai taikliau – 36 procentų taiklumu.
Ilsėtis komandos išėjo „TonyBet“ ekipai piurmavus rezultatu 27:32. Bandydami išlyginti rezultatą, kėdainiečiai pateko į dar didesnę duobę puolime, kai per trečiąjį kėlinį tepelnė vos 8 taškus.
Ketvirtajame ketvirtyje prieniškiams liko tik užtvirtinti pergalę, ką jie gana sėkmingai padarė.
Po šio laimėjimo Prienų krepšininkai įsitvirtino antrojoje turnyrinės lentelės pozicijoje.
Šįkart nei Kėdainių, nei Prienų komandoje nepasirodė „Nevėžio“ komandą palikęs ir į „TonyBet“ ekipą išėjęs Arvydas Šikšnius.
„Nevėžio“ gretose debiutavo Tauras Jogėla. Daugiau kaip 13 minučių žaidęs puolėjas prametė tris dvitaškius ir tris tritaškius metimus, atkovojo du kamuolius. Gintaras Leonavičius pažįsta „Nevėžio“ naujoką – jauną krepšininką vertina kaip fiziškai gerai pasiruošusį, bet nestabiliai metantį žaidėją.
Kėdainiečių gretose rezultatyviausiai žaidė 12 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius ir 11 pridėjęs Simas Buterlevičius.
Prieniškius į pergalę vedė 18 taškų pataikęs Artūras Valeika.
Po pralaimėtų rungtynių „Nevėžio“ vyriausiasis treneris buvo slogios nuotaikos: „Išgyvename sunkų etapą, negalime žiūrovų nudžiuginti gražiu žaidimu ir pergalėmis. Sunkus buvo sausio mėnuo, kai teko žaisti kas tris dienas. Pagrindiniai žaidėjai pavargę ir fiziškai, ir psichologiškai. Komandą palikęs Arvydas Šikšnius buvo vienas iš pagrindinių rammsčių, tad jo netektis bus skausminga.“
Prienų komandos strategas Virginijus Šeškus įvertino gerą savo komandos gynybą, kurios dėka „Nevėžis“ įmetė tik 48 taškus: „Iškovojome labai sbvarbią pergalę. Jos reikėjo ir žaidėjams, ir komandos rėmėjams. Sezono pradžioje planavome užimti vietą šešetuke, o dabar jau galvojame apie pusfinalį.“
Kitas rungtynes namuose „Nevėžis“ žais pirmadienį, vasario 10 dieną, 18 val. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.