Liepos 6-ąją, lygiai 21 val., lietuviai visame pasaulyje, kur bebūtų, vienu metu gieda „Tautišką giesmę“. Tai unikali mūsų tautos tradicija visiems drauge švęsti Valstybės dieną. Vieningas Lietuvos himno giedojimas šiandien jau yra veiksmas, tvirtai jungiantis tautiečius Lietuvoje ir išeivijoje. 

Jis jau beveik dešimtmetį kasmet patvirtina, kad Lietuva nesibaigia ties savo geografine siena.
Išaugęs visuotinio himno mastas leidžia siekti ambicingų tikslų. Švenčiant Valstybės atkūrimo 100-metį, 2018-aisiais, vieningai „Tautiškai giesmei“ sieksime pakviesti jau net 4 000 000 lietuvių visame pasaulyje. Tai bus proga įsitikinti, kad esame didesni už save. Nesvarbu, ar dirbame, kuriame ir gyvename Lietuvoje, ar už jos ribų − širdyse neabejotinai saugome meilę savo šaliai. Ruoškimės šiai šventei jau šiandien. Parodykime, kad Lietuva ne nyksta – ji keičiasi ir gyvuoja drauge su visu pasauliu.
Tęskime ir stiprinkime „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ tradiciją!
– Liepos 6 d., 21val., burkite drauge giedoti himną savo miesto, rajono ar seniūnijos bendruomenę. Rekomenduojame himną giedoti reprezentacinėje vietovės erdvėje.
– Praneškite apie savo iniciatyvas ir susibūrimo vietas projekto koordinatoriams el. paštu info@tautiskagiesme.lt arba tinklapyje www.tautiskagiesme.lt. Tik turėdami šią informaciją, galėsime ją skleisti nacionaliniu mastu.
– Skleiskite žinią vietos žiniasklaidoje ir kvieskite drauge giedoti savo valdomuose socialiniuose tinkluose (pvz., „Facebook“). Nepamirškite naudoti žymos #tautiskagiesme.
– Transliuokite himno giedojimą tiesiogiai savo valdomoje „Facebook“ paskyroje. Paprasčiausia tai daryti filmuojant mobiliuoju telefonu, įsijungus „Facebook“ programėlę ir paspaudus ikoną „Facebook Live“. Filmuodami būtinai pažymėkite savo miestą!
– Įamžinkite giedojimą vaizdo įrašuose arba fotonuotraukose. Įkelkite įamžintas akimirkas į www.tautiskagiesme.lt arba siųskite info@tautiskagiesme.lt.
„Tautiška giesmė aplink pasaulį“ organizatorių vardu Raimundas Daubaras

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.