Atsinaujinusioje Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje laukiama norinčiųjų mokytis būsimųjų pirmokų ir devintokų.

Mokykloje buvo atliktas klasių, pirmojo ir antrojo aukštų koridorių ir vestibiulių, laiptinės į antrąjį aukštą remontas. Nesaugias senas medines grindis pakeitė nauja PVC grindų danga. Remontui iš rajono savivaldybės biudžeto buvo skirta apie 45 tūkst. eurų.

„Nuo vasario 1-osios vaikai jau mokosi visiškai suremontuotose klasėse. Rengdamiesi naujiems mokslo metams, laukiame ir naujų mokinukų“, – pasidžiaugė mokyklos direktorė Lolita Klečkauskienė.

Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla kitais mokslo metais formuos pirmąją pradinę klasę – tai patvirtinta kovo 30 dienos Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje. Mokykla taip pat laukia ir norinčiųjų mokytis devintoje pagrindinės mokyk­los klasėje. Į 9 klasę pereina mokytis ne tik šioje mokykloje aštuntą klasę baigę mokiniai, tačiau ir kiti vaikai, baigę aštuonias klases. Iš toliau atvykstančius vaikus atveža mokyklinis autobusiukas, kuris mokinius paima ir nuo „Pušelės“ parduotuvės Babėnuose.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.