Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos bendruomenė vasario 5-ąją paskyrė psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijai.

begimas_5943Mokiniai buvo pakviesti diskusijai „Ar žalingi įpročiai tavo draugai?“

Surviliškiečiai susidomėję klausėsi Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininko Artūro Šiukštos nuomonės ir patarimų, kaip reikia nepaslysti gyvenimo labirintuose. Vaikai nedvejodami pritarė, jog įdomiai bei prasmingai galima laiką leisti ir be svaigalų.

Patvirtindami šią nuostatą Surviliškio mokiniai noriai prisijungė prie liberalo Vaido Avižiaus pasiūlymo surengti bėgimą „Už blaivią ir sveiką Lietuvą“. Tokie bėgimai jau ne vienerius metus organizuojami įvairių bendruomenių. Kėdainiečius į bėgimą už blaivybę kiekvieną pirm mėnesio penktadienį kviečia Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. O V. Avižius tokiam renginiui ryžtis kviečia seniūnijų gyventojus. Bėgimai už blaivybę puikiai pavyko Josvainių, Dotnuvos seniūnijose, o dabar estafetė pasiekė ir Surviliškį. Šiame miestelyje kelis kilometrus bėgti ryžosi ne tik sportiškieji mokinukai bei mokytojai, bet ir seniūnijos darbuotojai, surviliškiečių bičiuliai iš Kalnaberžės, Sirutiškio, net Miegėnų. „Renginys tikrai vykęs ir prasmingas. Kuo dažniau sau ir kitiems kartosime, kad gyvenimas gali būti įdomus ir be svaigalų, tuo geresnį rezultatą turėsime“, – įsitikinęs V. Avižius.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Danguolė Avižiuvienė

    Šiais metais Artūras Šiukšta yra pakviestas į mokyklas Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva ir labai džiaugiamės, kad iš mokyklų gauname gerus atsiliepimus

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.