,,Mieste – vienas po kito plėšikiški išpuoliai“ – taip pavadinta publikacija buvo išspausdinta praėjusiame ,,Kėdainių mugės“ numeryje.

Įsižiūrėkite į šiuos sulaikytus jaunuolius. Galbūt jie prikiaulino ir Jums?

Įsižiūrėkite į šiuos sulaikytus jaunuolius. Galbūt jie prikiaulino ir Jums?

Joje buvo rašoma, kad birželio 7-osios vakare du jaunuoliai įsiveržė į P. Lukšio gatvės 2-ajame name gyvenančios 83 metų kėdainietės butą, vienas jų stvėrė senyvą šeimininkę už gerklės ir, uždengęs ranka burną, ėmė smaugti bei parvertęs daužyti į grindis galvą. Kitas tuo metu kraustė spinteles.
Vos keliomis paromis anksčiau panašaus išpuolio būta Gegučių gatvėje: į joje gyvenančios 73 metų kėdainietės butą įsibrovė jaunuoliai, vienas kurių stvėrė moteriai už kaklo, pargriovė ant grindų ir pareikalavo pinigų.
Išeidami plėšikai pasiėmė ne tik išsigandusios moteriškės atiduotus pinigus, bet ir du jos mobiliojo ryšio telefonus bei ryšulį raktų.
Dar vieno panašaus nusikaltimo būta jau šios savaitės pirmadienį: apie 21 valandą 40 minučių du nepažįstami jaunuoliai į 76 metų kėdainietės namus parvedė neblaivų jos vyrą.
Moteriškė už šią paslaugą nutarė atsiskaityti – paėmė iš piniginės septynis litus ir ištiesė juos jaunuoliams.
Šie už dovaną ne dėkojo, o stvėrė iš senolės rankų piniginę ir pabėgo. Materiali žala – 110 litų.
Po pastarojo nusikaltimo nepraėjus nė dviems paroms, kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė du visa šia nusikaltimų virtine įtariamus jaunuolius: vienas jų – mūsų rajono gyventojas, o kitas – į svečius pas jį atvykęs šilutiškis.
Abu jaunuoliai – jau ne kartą teisti, neseniai grįžę iš įkalinimo įstaigų. Įsižiūrėkite į šių sulaikytųjų nuotraukas: gali būti, kad nusikaltimų jie pridarė ir daugiau.
Skaitytojus, kurie nuo šių asmenų nukentėjo, pareigūnai prašo skubiai apie tai pranešti kriminalinės policijos vyresniajam tyrėjui Kęstučiui Pilinkui.
K. Pilinkus dirba policijos komisariato (A. Mickevičiaus gatvė nr. 25) 107-ajame kabinete.
Informacijos laukiama ir telefonais (8-347) 68 716 (atsilieps Kriminalinės policijos skyriaus viršininkė Diana Mikalauskaitė), 68 723 (vyresnysis tyrėjas Egidijus Muraškinas) arba nemokamu bendruoju pagalbos telefonu 112.
Žinias taip pat galima pranešti visą parą veikiančiu anoniminio pasitikėjimo telefonu 53 342.
Paskambinus pastaruoju numeriu, arba iškart atsiliepia pareigūnas, arba pranešimas automatiškai įrašomas į garso juostelę ir išklausomas ne vėliau kaip artimiausios darbo dienos rytą.
Šia proga dar kartą primename, kad atsargiems reikia būti net namuose – duris į lauką ar laiptinę laikyti užrakintas ir ne bet kam jas praverti: prieš tai atvykėlius pravartu atidžiai apžiūrėti pro akutę, išsiaiškinti, kokiu tikslu jie apsilankė.
Jei pasakote, kad durų neatidarysite, o atvykėliai nuo jų vis tiek nesitraukia, praneškite apie tai policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.