11742653_10153377843640272_4395232662233014308_nKauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai po mėnesio laiko paieškų sulaikė vyrą, įtariamą žiauriu senolės nužudymu Dotnuvos miestelyje. Vyrą teismas leido suimti dviejų mėnesių laikotarpiui.

Kraupus nusikaltimas įvykdytas birželio 13 d. apie 13.15 val. Dotnuvos miestelyje. Pensijų išnešiotojas pastebėjo išdaužtą lango stiklą, o namo viduje rado sumuštą 89 metų senolę, kuri nieko paaiškinti negalėjo. Įsibrovėlis pagrobė moteriai priklausančius daiktus – televizorių, mobiliojo ryšio telefoną bei piniginę su joje buvusiais pinigais. Pirminiais duomenimis buvo padaryta 264 eurų žala. Vertingiausias – televizorius, kainavęs daugiau nei 200 eurų.

Dėl patirtų daugybinių sunkių kūno sužalojimų birželio 27 d. moteris mirė gydymo įstaigoje.

Po kruopštaus ir intensyvaus kriminalistų tyrimo, liepos 12 d. Šiaulių mieste buvo sulaikytas Šiaulių miesto 29 metų gyventojas E. L., kuris, kaip įtariama, įvykdė šią nusikalstamą veiką.

Kauno apylinkės teismas vyrą leido suimti dviem mėnesiams. Teismas, skirdamas griežčiausią kardomąją priemonę-suėmimą, atsižvelgė į tai, kad įtariamasis tris kartus teistas. Teismas nutartyje pažymi, kad teistumai yra neišnykę, nusikaltimai įvykdyti bausmės atidėjimo laikotarpiu, tai rodo, kad asmuo yra linkęs nusikalsti. E. L. padarė labai sunkų, smurtinio pobūdžio nusikaltimą. Taip pat teismas pažymi, kad nors įtariamasis yra vedęs, daugiavaikis tėvas, tačiau jo darbiniai ir socialiniai ryšiai yra labai silpni. Jis niekur nedirba, neturi pastovių pajamų. Teismas nematė galimybės skirti E. L. švelnesnę kardomąją priemonę, kadangi tai gali trukdyti užtikrinti įtariamojo dalyvavimą ikiteisminiame ir teisiamajame procese. Ši kardomoji priemonė skirta ir siekiant užkirsti kelią naujiems nusikaltimams.

E. L, apklaustas ikiteisminio tyrimo teisėjo, prisipažino padaręs minėtą nusikaltimą, gailėjosi dėl to, ką padarė, ir teigė nenorėjęs nužudyti garbingo amžiaus moters, kuri dėl patirtų sužalojimų mirė ligoninėje.

Vyriškiui yra pateikti įtarimai dėl plėšimo ir nužudymo iš savanaudiškų paskatų. Už tai įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę nuo penkerių arba dvidešimties metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.