lrg-237-sttzenklasGegužės 24-ąją Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, įtardami piktnaudžiavimu, 48 valandoms sulaikė valstybinės įmonės „Kauno regiono keliai“ direktorių Vidmantą Lisauską, jo pavaduotoją Edmundą Kaučiką bei įmonės padalinio vadovai.

STT pateikia tik sulaikytojų inicialus, tačiau žinių portalo www.15min.lt  duomenimis, sulaikyti asmenys yra „Kauno regiono kelių“ Kėdainių kelių tarnybos viršininkas Vaidas Stravinskas ir inžinierius Tomas Glebavičius.

Šiems asmenims pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo. Įmonių patalpose atliktos kratos, paimti tyrimui svarbūs daiktai ir dokumentai. Suimtas ir vienos UAB vadovas.

Ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo buvo pradėtas surinkus duomenis, kad minėtai valstybės įmonei priklausantis turtas galėjo būti neteisėtai naudojamas juridinių asmenų vykdomuose statybos darbuose.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

STT ir 15min.lt inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.