Nuo praėjusio trečiadienio kėdainiečiai gaudo naujausias žinias apie rajono vadovus. Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnams sulaikius miesto seniūną Alvydą Kleivą, netrukus įtarimai buvo pateikti ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Romualdui Gailiūnui.

Kėdainių miesto seniūno A. Kleivos ir savivaldybės administracijos direktoriaus R. Gailiūno karjerą gali sužlugdyti valdiška degalų kortelė.

Kėdainių miesto seniūno A. Kleivos ir savivaldybės administracijos direktoriaus R. Gailiūno karjerą gali sužlugdyti valdiška degalų kortelė.

Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai, sulaikę miesto seniūną A. Kleivą, kratas atliko miesto seniūnijoje ir seniūno namuose.
Ketvirtadienį seniūnas buvo paleistas iš areštinės, jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. A. Kleiva nušalintas nuo pareigų.
Penktadienį STT pranešė, kad Kauno valdybos pareigūnai šiame ikiteisminiame tyrime pranešimą apie įtarimą dėl sukčiavimo, neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo ir piktnaudžiavimo įteikė ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Romualdui Gailiūnui. Jam taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, kad seniūnas galimai savinosi ir švaistė jam pagal pareigas patikėtą turtą, leisdamas neteisėtai kitiems asmenims naudotis elektroninėmis mokėjimo priemonėmis.
R. Gailiūnas patvirtino, kad jis buvo apklausiamas dėl to, kad yra sumokėjęs už kurą, piltą į vienam jo šeimos nariui priklausantį automobilį, pasinaudodamas miesto seniūnijai priklausančia mokėjimo kortele. Tokia pat veika inkriminuota ir seniūnui A. Kleivai.
STT atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Genė Ramanauskienė patvirtino, kad tyrimas neseniai pradėtas, tikėtina, kad gali išsiplėsti.

About The Author

Related Posts

One Response

 1. Russell Organics Maracuja Oil

  All these three are extremely nourishing and
  moisturizing, can be used by people of all skin types and in all climates, plus they are completely natural and thus safe and enjoyable
  to use. Of all the ingredients used in skin care today, maracuja oil is one of the best when it comes to making your skin smooth
  and soft. It also has anti-inflammatory and healing qualities, so it can help in repairing
  any skin damage you may have like acne, wrinkles and fine
  lines or the signs of excessive tanning.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.