Per du trečiadienius rajono seniūnijos sieks išsiaiškinti pajėgiausius sportininkus, kurie Kėdainių garbę vėliau gins zoninėse, o po to ir finalinėse žaidynėse.

2_zaidynes_2014_06Pasak žaidynėms vadovavusio Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gedimino Misiaus, sportininkai pasiruošę kuo geriau pasirodyti dešimtyje sporto šakų: nutarta kautis krepšinio 3×3, stalo teniso, šachmatų, strėlyčių mėtymo, dvipūdės kėlimo, futbolo 5×5, šaškių, tinklinio 3×3, virvės traukimo ir seniūnų dvikovės varžybose.

„Šalyje seniūnijų žaidynės vyksta jau septintą kartą, o kėdainiečiai varžėsi ir anksčiau. Skaičiuojame, kad šios žaidynės mūsų rajone jubiliejinės – dešimtosios. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų seniūnais, kurie suburia sporto komandas, už tai jiems visiems nuoširdus dėkui“, – žaidynių pirmam turui pasibaigus sakė G. Misius.

Azarto ir sportinio pykčio netrūko nė vienose varžybose, o kai kurių rungtynių laikas užsitęsdavo iki vėlumos, kol paaiškėjo čempionai.

Visada neblogą rezultatą parodančių Surviliškio seniūnijos sportininkų kapitonė seniūnė Vanda Petrauskienė sakė, kad žaidynės yra labai laukiamas renginys: „Mes dalyvaujame visose rungtyse. Mūsų žmonės gana sportiški. Daugelis laisvalaikiu aktyviai juda, sportuoja, žaidžia. Tad suburti komandas tikrai nėra sunku. Ir šįmet esame nusiteikę pergalėms.“

Šiųmetėse žaidynėse viena naujovė – nebėra bendrakomandinės įskaitos. Tiesiog pasibaigus vienai ar kitai rungčiai apdovanojami nugalėtojai ir prizininkai, o bendroje lentelėje rezultatai nefiksuojami. „Nutarėme laikytis olimpinio principo – svarbiausia dalyvauti, nebūtina laimėti“, – po pirmojo etapo sakė G. Misius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.