Daugiau kaip trejus metus kraštui vadovaujantis ir visuomenės pasitikėjimą pelnęs Saulius Grinkevičius nusprendė dalyvauti 2019 metais vyksiančiuose tiesioginiuose merų rinkimuose. „Svarbiausia man – kraštiečių palaikymas, kurį jaučiu kasdien dirbdamas šiame, tikrai nelengvame ir didžiulės atsakomybės reikalaujančiame, darbe“, – pabrėžė Kėdainių rajono vadovas.

Paskelbęs savo sprendimą S. Grinkevičius akcentavo, kad jokiu būdu ne mero postas jam yra svarbus, o ką eidamas šias pareigas naudingo gali nuveikti visų Kėdainių krašto žmonių labui.

„Kaip ir ankstesniuose rinkimuose, taip ir dabar žvelgdamas į ateitį galvoju, kad negaliu tiesiog sustoti pusiaukelėje, kai kartu su komanda pradėjome daugybę projektų, pakeisiančių ne tik Kėdainių veidą, bet ir visų krašto žmonių gyvenimo kokybę“, – pabrėžė S. Grinkevičius.

Pasak rajono vadovo, nors dar iki kitų metų rinkimų liko gana daug laiko ir apie tai tiesiog neturintis laiko galvoti, S. Grinkevičius vis dažniau išgirsta žmonių raginimus, kviečiančius siekti ir antrosios kadencijos.

„Aišku, tai spręs visi kraštiečiai, tačiau tų žmonių, kurie mane skatino žengti šį žingsnį, aš tiesiog negaliu nuvilti. Nes tas palaikymas yra akivaizdus. Ypač tai gerai matėsi šių metų pavasarį keliaujant per Kėdainių rajono seniūnijas, kur pristačiau mero veiklos ataskaitą. Tiesa sakant net stebėjausi, kaip geranoriškai kraštiečiai sutiko. Juk kaip bebūtų, valdžios atstovų Lietuvoje nelabai mėgsta, tačiau Kėdainių rajono gyventojai sutiko labai šiltai ir svetingai. Ačiū jiems už tai“, – džiaugėsi S. Grinkevičius.

Kėdainių rajono vadovas taip pat pabrėžė jau matantis, kad dėl biurokratinių procesų sostinėje ne visus Kėdainių rajone pradėtus darbus pavyks pabaigti iki šios kadencijos pabaigos.

„Yra pradėta gausybė projektų, kurių nepavyks pabaigti 2018 metais, nors darėme viską, kad jie būtų pabaigti iki kadencijos pabaigos. Taip atsitiko, kad po 2016 metais vykusių Seimo rinkimų pasikeitė valdžia ir daug projektų buvo pristabdyta, kiti – peržiūrėti. Todėl daugelio projektų startas persikėlė į 2018 metus, tad jie bus užbaigti tik 2019-2020 metais. Tikrai nesinori visko numesti pusiaukelėje. Juo labiau, kad yra gausybė naujų idėjų, kurias įgyvendinus Kėdainiai taptų dar patrauklesniu kraštu“, – teigė S. Grinkevičius.

3 Responses

  1. Nerijus

    Keturis metus jau dirbot del kedainiu. Gal jau pailsekit,nes mes jau pavargom nuo jusu pazadu.Lygtai V.Tamulis zadejo kandidatuoti ,zadu balsuoti uz V.Tamuli.

    Atsakyti
  2. Rimantas

    Geresnio ir saziningesnio mero už Grinkevičiu Kėdainiai neturėjo per visą nepriklausomybę. Stiprybės ir sėkmės jums rūpinantis kraštu

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.