[adsense_inserter id=“%postId%“]

Vienas rajono savivaldybės administracijos prioritetų – gyventojų saugumas. Ypač kai gatves ir šaligatvius padengia sniegas bei ledas. Žiemą Kėdainių miesto gatves, šaligatvius, perėjas ir autobusų stoteles valo bei barsto įmonė „Ecoservice projektai“.

Pasak Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, pirmiausia valymo ir barstymo darbai pradedami pagrindinėse gatvėse, kur važiuoja visuomeninis transportas ir būna didžiausi automobilių bei pėsčiųjų srautai.

Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio teigimu, vienas savivaldybės administracijos prioritetų – gyventojų saugumas visais metų laikais, o ypač žiemą, kai gatvėse ir šaligatviuose prisnigę ir slidu.

Kontroliuojama atliekamų darbų kokybė, kreipiamas didelis dėmesys sutartyje numatytų įsipareigojimų vykdymui, o gatvių ir šaligatvių priežiūroje pastebėti nesklandumai ir problemos sprendžiami iškart.

„Būtina nuolat valyti miestą nuo sniego, taip pat laiku pabarstyti specialiu mišiniu. Norisi, jog kėdainiečiai saugiai važinėtų ir vaikščiotų. Visada žiemą iš gyventojų sulaukiame skundų ir pastabų dėl prasčiau nuvalytų ar nepabarstytų gatvių ir šaligatvių. Atsižvelgiame į gyventojų poreikius, o jų pastabos mums padeda greičiau reaguoti.

Iškilus problemoms kreipiamasi į įmonės „Ecoservice projektai“ atstovus, kurie privalo imtis skubių priemonių. Kad darbai būtų atliekami kaip įmanoma greičiau ir geriau, atsakinga Kėdainių miesto seniūnija, kuri, esant reikalui, teikia bendrovei pastabas dėl prastos paslaugų kokybės“, – kalbėjo O. Kačiulis.

Pirmiausia valymo ir barstymo darbai pradedami pagrindinėse gatvėse, kur važiuoja visuomeninis transportas ir būna didžiausi automobilių bei pėsčiųjų srautai. Pagal sutartį pagrindinės, didžiausio eismo intensyvumo  gatvės – J. Basanavičiaus, S. Jaugelio Telegos, Senoji, Paeismilgio,  Č. Milošo, Josvainių, Knypavos, Radvilų, Smilgos, Dvaro, Didžioji ir Liepų takas, jų šaligatviai, pėsčiųjų perėjos ir autobusų stotelės turi būti nuvalytos iki 7.30 val.

Taip pat miesto gatves prižiūrinti įmonė turi užtikrinti, kad nuo 6.30 val.  iki 18.00 val., esant ypač sudėtingoms meteorologinėms sąlygoms, visame prižiūrimame plote nuolat būtų valomas sniegas ir barstomos slidumą mažinančios medžiagos.

 „Kad biudžeto lėšos būtų ne švaistomos, o  naudojamos racionaliai, sniego valymo darbai pradedami baigus snigti. Tokiais pat nurodymais vadovaujasi ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, kuri rūpinasi visos šalies kelių būkle. Tačiau jei ilgai sninga, gatvės barstomos, valomos, tuomet vėl barstomos bei valomos“, – sakė O. Kačiulis.

Dalį miesto gatvių valo ir barsto Kėdainių miesto seniūnija. Daugiabučių gyventojai patys rūpinasi savo kiemų priežiūra žiemą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.