Stilingos suknelės nebūtina ieškoti tik didmiesčiuose

„Gal ir galėčiau, bet nenoriu naudotis jokiomis privilegijomis. Vasarą norėtųsi padirbėti, tačiau jaunam žmogui, o ypač studentui, Kėdainiuose laikiną darbą rasti beveik neįmanoma. Teko darbo vietą susikurti pačiai“, – šypsojosi Viktorija Galinytė.

Viktorijai naujojoje parduotuvėje pasiruošusi talkinti mama Violeta, kuri nuo pirmų minučių palaikė dukros sumanymą imtis savarankiškos veiklos.

Viktorijai naujojoje parduotuvėje pasiruošusi talkinti mama Violeta, kuri nuo pirmų minučių palaikė dukros sumanymą imtis savarankiškos veiklos.

Kauno technologijos universiteto antrajame kurse politologiją studijuojanti mergina Smilgos gatvės 1-ajame name įkūrė parduotuvę „Bagheera boutique“. Duris ji atvėrė praėjusį savaitgalį.
„Kaip aš studijuodama politologiją nėriau į drabužių pardavimą? Čia nėra nieko keisto. Pardavinėti drabužius irgi savotiška politika – juk tenka daug bendrauti, įkalbinėti, derėtis.
Manau, kad bet koks verslas – geras žingsnis į priekį. Būtų daug blogiau, jei nieko nedaryčiau, o tik dejuočiau, kad neturiu ką veikti“, – sakė mergina.
Viktorijos sumanymą itin palaikė mama Violeta. Tėtis – rajone žinomas ūkininkas – Viktoriją ragino dar neskubėti, kol kas labiau rūpintis mokslu, o ne verslu.
Tačiau mama dukrą labai palaikė, tad dviese perkalbėjo ir tėtį. Mama net įsipareigojo dukrą pavaduoti, kai šiai teks labiau užsiimti mokslais.
V. Galinytė domisi mada, tad ir apie stilingus moteriškus drabužius, avalynę bei aksesuarus šį tą išmano.
„Siekiu, kad stilingoms kėdainietėms nereikėtų važiuoti į Vilnių ar Kauną vien tam, kad nusipirktų išskirtinę suknutę, palaidinę, sijoną ar kelnes. Visa tai jos ras mūsų parduotuvėje.
Beveik visos „Bagheera boutique“ prekės – išskirtinės, jų tėra po vieną egzempliorių. Vargu, ar tokį pat drabužį dar kur nors Lietuvoje pamatysite.
Kol kas visos prekės atvežamos iš Anglijos. Ateityje jų bus ieškoma ir kitose Vakarų Europos valstybėse. Drauge su mama stengiamės, kad tinkamą drabužį rastų ir jaunos merginos, ir vyresnės moterys“, – pasakojo Viktorija. Asortimentą papildyti naujomis prekėmis ji žada kas porą savaičių.
Dalis jaukios parduotuvėlės skirta komisinėms prekėms – ten sukabinti ne nauji, bet madingi ir kokybiški dėvėti drabužiai.
„Juk nutinka taip, kad nusiperki drabužį, o jis ,,neprilimpa“, guli spintoje. Mes jį padėsime parduoti pagal visas komiso taisykles: kainą nusistatys drabužį atnešęs žmogus, o mes pridėsime tik savo antkainį“, – sakė V. Galinytė.
Naujoji stilingų drabužių parduotuvė dirba kasdien nuo 10 iki 18 valandos, o šeštadieniais – nuo 9 iki 14 val.

About The Author

Related Posts

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.