Daumantų“ skonio meistrai siūlo pasimėgauti įvairaus skonio Velykomis ir suteikti netikėtų gurmaniškų atspalvių įprastoms šventinių vaišių tradicijoms.

kiausiniai_2-1„Daumantų“ pagardų gamintojai Velykų stalui gali pasiūlyti skirtingų skonių majonezus ir majonezinius padažus. Vieni jų – seni rinkos lyderiai, kiti – dar tik pirmuosius žingsnius žengiantys, bet labai egzotiški ir netradiciniai majonezai.

Naujovių mėgėjams
Vienas iš jų su vaistažolėmis – visiškai naujas pikantiško skonio majonezas, nustebinęs net išrankius Prancūzijos vartotojus. Jo aromatas ir skonis ypač gerai atsiskleidžia ruošiant karštuosius patiekalus arba apkepėlių įdarus.
„Daumantų“ majonezas „MangoMajo“ – jau visai kitoks. Šis unikalus gaminys suteiks egzotišką skonį jūsų Velykoms, o ruošdami patiekalus su juo nustebinsite savo svečius ar artimuosius. Auksinės spalvos majonezas gardžiausiai dera su putpelių kiaušinukais ir vytinto kumpio juostelėmis, jūrų gėrybėmis bei kepta vištiena. Gaminys apdovanotas tarptautinės parodos „AgroBalt 2014“ diplomu.
Pats naujausias gaminys, vos pasirodęs rinkoje, – „Daumantų“ „Provansalis“. Šis majonezas jūsų Velykų stalą padarys išskirtinį. Tirštas klasikinis „Provansalis“ ypač tinka visiems šaltiems kiaulienos ar jautienos vyniotiniams pagardinti. Šis majonezas taip pat gerai pabrėš be lukšto virtų kiaušinių švelnumą.

Kai nesinori nukrypti nuo įprasto skonio
Tie, kas nori mažiau eksperimentuoti ir užsitikrinti tradicinį Velykų skonį, turėtų likti ištikimi „Daumantų“ majonezui „Pusriebis“, kuris puikiausiai tinka visoms lengvoms virtų ir žalių daržovių salotoms paruošti ir šventiniam Velykų kumpiui pamarinuoti. Kiaušinis ir krapai – taip pat amžina skonio dermės klasika. Šeimininkių pamėgtas lengvas majonezas su krapais idealiai tiks paprastiems tradiciniams sumuštiniams su virtais kiaušiniais. „Daumantų“ tradicinis majonezas yra riebesnis, todėl geriau tinka su skystai virtais kiaušiniais, o paskanintas šaukšteliu krienų puikiai pavirs į klasikinį kiaušinių padažą ir gerai derės su virtu kiaulės liežuviu arba galima naudoti jau paruoštą majonezinį padažą „Krienų“.

kiausiniai-2Neverta atsisakyti šaukšto majonezo
Sveiko gyvenimo būdo propaguotojai nėra nuskriausti, tad gali nelaužyti savo įsitikinimų ir per Velykas pasmaguriauti jiems tinkančiu majonezo šaukštu. Naudokite „Daumantų“ „Ekologišką“ ir „Be E“ majonezą. Šie gaminiai padės sukurti tradicines Velykas ir leis nesibaiminti dėl sveikatos. Ypatingas majonezo „Be E“ švelnumas geriausiai tinka baltai lietuviškai mišrainei pagardinti.
Jau dvidešimt metų pagardus ir naujus skonius kuriantis Algis Kairys kūno svoriu susirūpinusias šeimininkes padrąsina. „Kada, jei ne per šventes, galite pasilepinti? Nebijokite išmėginti ir riebesnį majonezą. Pavyzdžiui, naujojo „Daumantų“ „Provansalio“ ar „Karališko“. Jie daug sodresnio skonio ir tirštesni, o jei dar vis neramu, nuraminsiu – jo salotoms sunaudosite daug mažiau.“ „Karališkas“ majonezas yra lengvai tepamas ir puikiai tinka įdarytiems kiaušiniams ruošti.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.