Socialiai atsakinga bendrovė „Daumantai LT“ imasi iniciatyvos skatinti rajono bendruomenių verslumą. Sėkmingai du konkurso etapus įveikę bendruomenės varžysis dėl bendrovės įsteigto piniginio prizo ir galimybės vystyti sumanytą verslą.

„Daumantų“ pagardus gaminanti bendrovė organizuoja ir įgyvendins „Bendruomenių verslumo skatinimo“ konkursą. Tai pirmas toks Inovatyvios įmonės pasiūlytas projektas. „Rajono bendruomenės yra sutvirtėję ir pasirengę imtis ne tik žmonių telkimo ir infrastruktūros gerinimo veiklų, bet ir ilgalaikių verslumo projektų. Jos turi pakankamai žinių pradžiai, bet dabar joms reikia padrąsinimo ir materialinės paramos“, – teigia Rajono tarybos, Vietos veiklos grupės valdybos narys ir UAB „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius. Bendrovės partneris konkurse bus Vietos veiklos grupė.
Konkursas vyks dviem etapais. Pirmame etape pateiktus bendruomenių projektus komisija vertins seniūnijose. Kiekvienoje seniūnijoje bus išrinktas vienas laureatas. Iš viso antrame etape bus 11 dalyvių. Visi jie varžysis dėl pagrindinio 15 000 litų prizo. Išanalizavusi papildomą medžiagą ir apsilankiusi visose pirmame etape atrinktose bendruomenėse, konkurso komisija išrinks geriausią projektą. Papildomų balsų kiekvienai iš jų suteiks ir visuomenės balsas. Nugalėtojas bus paskelbtas 2015 metais Kėdainių vietos veiklos grupės visuotiniame susirinkime.
Komisija vertindama projektus atsižvelgs į verslo idėją, jos naudingumą bendruomenei, veiklos tęstinumo galimybes, sukurtų darbo vietų skaičių, pardavimus, pasiektą pelningumą ir papildomus finansavimo šaltinius.
Dokumentus konkursui reikia pateikti iki š. m. rugpjūčio 1 dienos.
Užpildytas paraiškas siųsti adresu UAB „Daumantai LT“, A. Mickevičiaus g. 36, LT-57174 Kėdainiai arba elektroniniu paštu daumantai@daumantai.lt.
I etapo rezultatai bus paskelbti iki š. m. rugsėjo 1 dienos.

Konkurso_nuostatai (atsisiųsti)

Daugiau informacijos:
Jorūnė Liutkienė, 8 698 03 571, jorune.liutkiene@daumantai.lt

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.