Penktadienio rytmetį „Via Baltica“ kelyje, ties Šilainėlių kaimu, susidūrė su automobiliai. Avarijos metu nukentėjo trys žmonės. Du iš jų – sunkiai, jie išvežti gydymui į Kauno klinikas. 

Pranešimas apie nelaimę gautas apie 9.30 val. ryto. Nuvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad yra susidūrusios dvi transporto priemonės – vilkikas „Mercedes-Benz“ (vairuojamas 1996 m. gimusio vyro) bei lengvasis automobilis „Volkswagen Touran“, kurį vairavo 45 metų vyras. Pastarajame sėdėjo trys vienos šeimos vyrai, „Via Baltica“ keliu važiavę iš Pasvalio.

Po susidūrimo, vyrai liko įkalinti lengvajame automobilyje, juos ištraukė ugniagesiai gelbėtojai ir perdavė medikų žinion.

Pirminiais duomenimis, vilkiko vairuotojas, norėdamas aplenkti ta pačia kryptimi važiuojantį traktorių, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Tačiau atlikti manevro iki gali nespėjo ir trenkėsi į priešpriešais atvažiuojantį „Volkswagen Touran“ automobilį. Pastarojo vairuotojas dar bandė išvengti susidūrimo, bandydamas transporto priemonę pasukti į kelkraštį, tačiau nespėjo. Pagrindinis smūgis teko vairuotojo pusei. Po susidūrimo abu automobiliai nuvažiavo nuo kelio.

Sunkiausiai sužeistas lengvojo automobilio vairuotojas, jis skubiai išgabentas į Kauną, tačiau  vėliau pranešta, kad „VW Touran“ automobilio vairuotojui apie 11 val. greitosios pagalbos automobilyje konstatuota mirtis.

Kiti keleiviai atsipirko lengvesnėmis traumomis: vienam jų lūžo koja, kitas atsipirko nedideliais kūno sumušimais bei veido nubrozdinimu. Vilkiko vairuotojas nenukentėjo, jis ištiktas šoko.

Įvykį tiria policija.

Ši avarija „Via Baltica“ kelyje jau antroji šiais metais. Prieš mažiau nei dvi savaitės šiame kelyje, susidūrus dviems lengviesiems automobiliams, žuvo dvi moterys. Nelaimė įvyko, kai lenkimo manevrą atliekantį automobilį sumėtė ir šis trenkėsi į kitą automobilį.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.