Gerb. Virginija, dotnuviškiai Jus labai gerbia, todėl ir priprašė mane kreiptis į Jus dėl straipsnio, birželio 7-ąją išspausdinto ,,Kėdainių mugėje“, kuriame kritikuojamas Dotnuvos seniūnas Vytautas Grigas.
Viskas, kas ten parašyta, – gryna teisybė. Liūdna jau vien dėl to, kad seniūnija velkasi rajono uodegoje, joje nevyksta nei žmonių susirinkimų, nei rajono vadovų vizitų. O tuomet, kai seniūnu dirbo Antanas Alekna, juk vykdavo ir viena, ir kita.
Nėra jokių kontaktų su miestelio žmonėmis: net bendruomenės pirmininkei Nijolei Mykolaitienei paprašius seniūnijos salėje surengti susirinkimą, buvo atsakyta: SUSIMOKĖK. Argi šiuo atveju tinka toks atsakymas?
Gerai, kad dar yra mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius. Jis be jokių išsigalvojimų visiems stengiasi padėti.
Nereikia užmiršti to, kad N. Mykolaitienė be savo tiesioginių pareigų dar yra ir Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė ir jau spėjo Dotnuvai padaryti kur kas daugiau, negu dabartinis seniūnas.
Kreipiamės į Jus kaip į Darbo partijos rajono skyriaus pirmininkę ir prašome: ,,Nei toks seniūnas, nei su žmonėmis visai nemokanti dirbti jo pavaduotoja mums nereikalingi.“
Dotnuviškiai šviesiai pavydi Surviliškiui, Kalnaberžei, Krakėms, kur tvarkomasi kur kas geriau, ir ne be seniūnų pagalbos, o bendruomenės turi net savo patalpas.
Gaila, kad nėra tiesioginių vietos valdininkų rinkimų įstatymo. Jei toks įstatymas būtų, į atsakingas pareigas nepapultų atsitiktiniai žmonės, kurie gali pasigirti net keliais magistrais, bet toliau savo nosies nemato.
Didelis raštas išveda iš krašto: kaime ir taip sunku rasti darbo, maži ir atlyginimai, ir pensijos, o kokiam sargui ar valytojai (tik ne sau) jie dar labiau mažinami.
Mes, dotnuviškiai, liūdime, kad ne Jūs – Seimo pirmininkė, bet apie tai – vėliau. O dabar prašome pakeisti mums seniūną kartu su pavaduotoja. Gerų kandidatų tikrai nestinga – pavyzdžiui, čia jau seniai dirbantis, žmonėms pažįstamas ir juos suprantantis, gero būdo bei paprastas Antanas Rečiulaitis.
Linkime Jums geros sveikatos ir ištvermės!

Dotnuviškis (asmens duomenys redakcijai žinomi)

One Response

  1. Kedainietis

    Idomu, kas valdo Kedainiu rajona? Mano supratimu, seniunu parinkimas – mero kompetencija, taciau zmones juk kreipiasi ne i ji, o i Baltraitiene. Matyt, tas meras – tik „kisenine imitacija“…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.