Tą jums žada Kėdainių radijo stotis CENTRO FM, visus kėdainiečius bei miesto svečius pakviesianti į išskirtinį vakarėlį! Jau gruodžio 25 d. 20 val. “Grėjaus name” vyks antrasis Kėdainių radijo “Įsisuk į Centrifūgą” vakarėlių ciklo renginys. 

Radijo stoties CENTRO FM kolektyvo narės J. Kočetova (kairėje) bei K. Dereviaškina kviečia Šv. Kalėdas sutikti linksmai, įsisukus į „Centrifugos“ vakarėlį!

Radijo stoties CENTRO FM kolektyvo narės J. Kočetova (kairėje) bei K. Dereviaškina kviečia Šv. Kalėdas sutikti linksmai, įsisukus į „Centrifugos“ vakarėlį!

Šv. Kalėdas sutikite su gera bei kokybiška muzika – jus linksmins net trys didžėjai: Don Manjana, Ed-Ee bei Highleef. Vakarėlio metu skambės geriausia 1990–2000 metų šokių muzika, patys geriausi ir žinomiausi hitai, kurie tikrai neleis sėdėti prie stalo ir, garantuojame, privers nuoširdžiai linksmintis.
Į renginį yra kviečiami visi, klausantys ir vertinantys gerą ir kokybišką muziką. „Laukiame kėdainiečių bei miesto svečių, kurie yra išsiilgę gero laiko, geros muzikos, pabuvimo savų rate ir nori smagiai praleisti laiką. Vakarėlio metu jus linksmins trys didžėjai, kurie Vilniuje renka dideles klausytojų auditorijas ir rengia įspūdingus vakarėlius“, – sakė Kristina Dereviaškina, viena radijo kolektyvo narių.
CENTRO FM radijo stotis transliuojama 106,1 dažniu.
„Mes grojame kitokią muziką nei kitos radijo stotys. Mūsų radijo dažniu galima išgirsti nedaug lietuvių atlikėjų kūrinių, tačiau visi jie yra rinktiniai ir išskirtiniai. Radijo kūrėjų iniciatyva mes radijo klausytojams dovanojame alternatyvią kokybišką muziką. Norime, kad kėdainiečiai pažintų kuo įvairiapusiškesnę muziką, įvairius jos stilius. Džiaugiamės galėdami plėsti savo klausytojų akiratį ir muzikinį skonį“, – pasakojo radijo CENTRO FM kolektyvo narė Justina Kočetova.
Eteryje kasdien jūs galite išgirsti ne tik daug geros muzikos, bet ir autorinių kėdainiečių kuriamų laidų.
CENTRO FM radijo kolektyvas – tai paprasti kėdainiečiai, susibūrę į kolektyvą ir tikintys idėja, kad Kėdainiuose gali veikti mūsų krašto radijo stotis.
„Visi dirbame visuomeniniais pagrindais, be jokio atlygio. Tikimės, kad kėdainiečiai ir toliau palaikys mūsų iniciatyvą turėti savą radijo stotį ir klausysis 106,1 dažniu transliuojamos CENTRO FM. Be to, laukiame visų iniciatyvių kraštiečių, kurie save norėtų išbandyti radijo eteryje. Esame atviri jūsų idėjoms. Juk CENTRO FM – mūsų visų radijas“, – šypsojosi J. Kočetova.
Išjudėkite švenčių maistą! CENTRO FM jus kviečia jau gruodžio 25-ąją pasilinksminti su gera muzika ir gera kompanija „Grėjaus name“! Renginio pradžia – 20 val., bilieto kaina – 7 eur.

CENTRO FM inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.