[adsense_inserter id=“%postId%“]

Pasirodžius socialiniuose tinkluose ir uždarose socialinėse “Facebook” grupėse melagingų pranešimų apie tariamus sukčius, siūlančius patikrinti gyvenamųjų namų langų būklę, nemažai problemų patiria iš tiesų tuo užsiimančios profesionalios įmonės. Apie tai pasakoja „Langų komandos Remvalus“ vadovas Remigijus Petkus.

Atsargumas niekada nedaro gėdos. Bet kažkam labai patinka tuo užsiimti, bauginti ir skleisti melagingus gandus socialiniuose tinkluose, o ypač uždarose socialinėse grupėse. „Atsargiai, pasirodė langų sukčiai, aferistai, būkite budrūs“, „Man jie pasirodė įtartini“, „Tai aferistų gauja, jų ieško policija“, „Skaičiau internete, jie apsimetėliai“. Tačiau nei kas, nei kur, nei kada buvo apgautas neminima. Pasėti panikai to pakanka.

Klientai pasimeta: savo paslaugas jiems siūlo apsimetėliai, sukčiai ar iš tiesų profesionalai? Kaip atskirti? Mūsų įmonė dėl susitikimo telefonu visuomet tariasi iš anksto, tam, kad žmogus galėtų apsispręsti savo laisva valia. Jokios paslaugos nebrukamos per prievartą. O svarbiausia, kad konsultacijos, rekomendacijos ir diegiamos naujovės yra nemokama paslauga. Bet jei sugalvosite užsisakyti langų remonto paslaugas, tai jos jau bus mokamos. Darbuotojo pažymejimo paprašykite dar neižengus pro duris. Ir visada informaciją galite pasitikrinti žemiau nurodytais telefonais. Mes dirbame visoje Lietuvoje. Šiandien galbūt Kėdainiuose, rytoj Kaune, o poryt jau Alytuje. Štai būtent tuo ir mėgsta pasinaudoti socialinių tinklų „gandų nešiotojai“. Iki šiol per visą Lietuvą nėra nei vieno gauto ir užregistruoto policijoje pareiškimo dėl neva išviliotų pinigų ar sukčiavimo atvejo.

Tik iš pirmo žvilgsnio ir nespecialistui atrodo, kad jūsų langas yra tvarkingas. Didžioji namų šiluma, apie 70 %, būtent iškeliauja per langus. Tik tvarkingi langai tinkamai tarnaus jums. Mąstymas, kad plastikiniai langai tvarkingi, sandarūs ir nereikalinga jiems jokia kita priežiūra, yra mitas. Žmonės klysta, pasikliaudami kaimynų, draugų patarimais, kad jų langai yra tvarkingi ir sandarūs. Kitiems vis žada sutvarkyti langus vaikai, anūkai ar kaimynas, bet taip ir lieka pažadais. Juk visos technologijos žengia į priekį. Kas prieš 3-jus metus buvo naujovė, šiandien jau yra seniena. Argi kaimynas, būdamas santechniku, gali duoti gerą patarimą dėl esamos langų būklės pas kaimyną? Tik pagalvokite, kas nutiktų, jei gydyti pradėtų šaltkalvis, o slaugytoja dirbtų dažytoja? Tad galbūt geriau atlikti darbą savo srities specialistui? Prieš gaudami patarimą iš kaimyno, būtinai paklauskite, kokios srities jis specialistas? O ir meistras nelygus meistrui. Visus darbus galite atlikti ir patys, bet tam reikia specialių įgūdžių ir žinių. Mūsų komanda kokybiškai darbus atliks per 2–3 val., o neturintis patirties ir žinių žmogus tai padarys per 2–3 dienas.

Ar pamenat tuos laikus, kai artėjant šaltajam sezonui reikėdavo apklijuoti langus? Įsistačius plastikinius langus to daryti nebereikia. Bet išties montuotojams atlikus pagrindinius darbus, jie dar „pamiršta“ pranešti 4 labai svarbius dalykus.

  1. Būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūros, lankstų detales nerūgštiniu aerozoliniu tepalu bent du kartus per metus.
  2. Taip pat būtina pastovi, kas 6 mėn., guminių tarpinių priežiūra, kad jos atgautų savo elastingumą.
  3. Keičiantis sezonui langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui. Jeigu mechanizmas yra nuolat nustatytas žiemos sezonui, tai veda prie papildomos apkrovos ir guminės tarpinės greičiau nusidėvi. Jeigu nustatyta vasaros sezonui – žiemą šiluma iškeliauja per langus.
  4. Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, dėl to vėliau butuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis. Tam, kad nesikauptų drėgmė ir neatsirastu pelėsis, būtina 24 val. per parą natūrali ventiliacija.

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, gali būti po 5 – 7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė, tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Langų tarpines reikėtų papildomai sutepti (rudenį ir pavasarį) tam, kad atgautų savo elastingumą, bei pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias valymo priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – „prikepa“ prie profilio, dėl šalčio – sukietėja), sukietėjus tarpinei, sumažeja ir lango izoliacijos sandarumas, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas poliuretano tarpines.

Vokiškų tarpinių privalumai:

Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, temperatūrų režimų kaitai, (nuo -60 iki + 70 pagal C.) aukšta garso izoliacija, ilgaamžiška (21 metai ir daugiau), nereikalauja papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo kooficientas, nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Iki galo susitvarkę langus, pakelsite kambario temperatūrą 2–3 laipsniais. Įrengę ventiliacinius vožtuvus, išspręsite langų rasojimo ir vandens garų kondensacijios problemas. Išvengsite kambarių sienų ar palangių pelėsio problemų. Sudėję priešįsilaužiminius užraktus, apsaugosite savo namų turtą nuo vagystės. Nenorite paslaugos? Galite užsisakyti tik reikalingas medžiagas. Ko ir kiek reikės? Jums patars atvykęs mūsų specialistas.

Papildomai teikiame ir dūmų detektorių montavimo paslaugą, kurie jus įspės kilus gaisro pavojui iš anksto.

Mūsų komanda suteiks ir dviejų metų garantiją atliekamiems darbams, ko negali pasiūlyti nei vienas kaimynas ar nelegalus meistras.


Vilnius, Kaunas,
Panevėžys, Šiauliai.
Tel. 8 604 24 268,
8 606 93 229
www.remvalus.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.