Sirutiškyje pratęsta įtartinų gaisrų serija

1

Nerimo keliantys pranešimai pastaruoju metu ėmė skrieti iš Sirutiškio bei greta jo esančių Daškonių – šiuose Surviliškio seniūnijos kaimuose maždaug per dešimt parų kilo net keturi mįslingi gaisrai.    

Gaisrai-SirutiskioBalandžio 27-ąją 16 valandą 48 minutės Priešgaisrinė gelbėjimo gelbėtojai į Sirutiškį skubėjo gesinti apleisto jau ilgokai negyvenamo namo. Elektros jame, tarp kitko, taip pat nebuvo – ji atjungta.

Itin stipriai ugnis suniokojo šio namo vieną kambarį ir šiferiu dengtą stogą.

Apie kitus pastaruoju metu Sirutiškyje kilusius gaisrus ,,Kėdainių mugė“ jau rašė. Trumpai primename, kad balandžio 21-osios naktį, apie 2 valandą, jame nei iš šio, nei iš to buvo užsidegęs 53 metų vyriško gyvenamasis namas.

Įtariama, kad tas gaisras sukeltas piktybiškai: padegtas mikroautobusas ,,Volkswagen Transporter“, o iš jo ugnis persimetė į greta esantį ūkinį pastatą.

Nuo karščio apsilydė ir dar vieno automobilio – ,,Mercedes Benz 210K“ – priekinės detalės. Savininkas jį laikė ūkinio pastato viduje, tačiau iki liepsnų įsisiautėjimo spėjo išvaryti į kiemą.

Tą pačią balandžio 21-osios naktį, gesinant gaisrą Sirutiškyje, buvo pastebėta dar viena ugnies pašvaistė – greta esančiame Daškonių kaime degė kitas pastatas.

Ir tame pastate kurį laiką niekas negyveno. Elektra į jį irgi nepajungta.

O balandžio 18-ąją 14 valandą 39 minutės gelbėtojai į Sirutiškį skubėjo gesinti dar vieno pastato. Tąkart ugnis suniokojo apie 24 kvadratinius metrus šiferiu dengto stogo, apdegė ir maždaug 10 kubinių metrų viduje laikytų malkų.

Komentarų: 1

  1. Vygandas on

    Negi tikrai vėl piromanas atsirado? Prisimenu prieš kelerius metus toks siautė Skaistgiriuose. Neduok, Dieve.

Leave A Reply