Nerimo keliantys pranešimai pastaruoju metu ėmė skrieti iš Sirutiškio bei greta jo esančių Daškonių – šiuose Surviliškio seniūnijos kaimuose maždaug per dešimt parų kilo net keturi mįslingi gaisrai.    

Gaisrai-SirutiskioBalandžio 27-ąją 16 valandą 48 minutės Priešgaisrinė gelbėjimo gelbėtojai į Sirutiškį skubėjo gesinti apleisto jau ilgokai negyvenamo namo. Elektros jame, tarp kitko, taip pat nebuvo – ji atjungta.

Itin stipriai ugnis suniokojo šio namo vieną kambarį ir šiferiu dengtą stogą.

Apie kitus pastaruoju metu Sirutiškyje kilusius gaisrus ,,Kėdainių mugė“ jau rašė. Trumpai primename, kad balandžio 21-osios naktį, apie 2 valandą, jame nei iš šio, nei iš to buvo užsidegęs 53 metų vyriško gyvenamasis namas.

Įtariama, kad tas gaisras sukeltas piktybiškai: padegtas mikroautobusas ,,Volkswagen Transporter“, o iš jo ugnis persimetė į greta esantį ūkinį pastatą.

Nuo karščio apsilydė ir dar vieno automobilio – ,,Mercedes Benz 210K“ – priekinės detalės. Savininkas jį laikė ūkinio pastato viduje, tačiau iki liepsnų įsisiautėjimo spėjo išvaryti į kiemą.

Tą pačią balandžio 21-osios naktį, gesinant gaisrą Sirutiškyje, buvo pastebėta dar viena ugnies pašvaistė – greta esančiame Daškonių kaime degė kitas pastatas.

Ir tame pastate kurį laiką niekas negyveno. Elektra į jį irgi nepajungta.

O balandžio 18-ąją 14 valandą 39 minutės gelbėtojai į Sirutiškį skubėjo gesinti dar vieno pastato. Tąkart ugnis suniokojo apie 24 kvadratinius metrus šiferiu dengto stogo, apdegė ir maždaug 10 kubinių metrų viduje laikytų malkų.

One Response

  1. Vygandas

    Negi tikrai vėl piromanas atsirado? Prisimenu prieš kelerius metus toks siautė Skaistgiriuose. Neduok, Dieve.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.