Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai savo sirgaliams padovanojo tikrą šventę – ne tik triuškinančiai įveikė varžovus iš Kazachstano, bet ir pirmą kartą šiame sezone pelnė daugiau kaip šimtą taškų.

BBL pirmenybėse „Nevėžis“ padovanojo tikrą krepšinio šventę.

Pauliaus Juodžio vadovaujama ekipa Baltijos krepšinio lygoje savo aikštėje 103:73 (27:18, 34:15, 15:13, 27:27) nepaliko jokių vilčių Atyrau „Barsy“ žaidėjams.

Rungtynių šeimininkai visus reikalus sutvarkė dar pirmoje dvikovos dalyje, kada pirmąjį kėlinį laimėjo devyniais taškais – 27:18, o antrajame nugalėjo net 19 taškų skirtumu ir dominavo aikštėje – 61:33.

„Nevėžis“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 42-27 bei atliko net 31 rezultatyvų perdavimą. „Barsy“ ekipos žaidėjų sąskaitoje – 17 rezultatyvių perdavimų.

Septyni iš dešimties „Nevėžio“ krepšininkų surinko dviženklį taškų skaičių, o mažiausiai jų pelnė Jermaine’as Love’as, per keturias minutes į varžovų krepšį įmetęs keturis taškus.

„Nevėžį“ į galingą pergalę vedė Toni Prostranas, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, Karolis Petrukonis pataikė, Ivanas Smiljaničius ir Ignas Vaitkus pataikė po 14, Simonas Kymantas 11, o Arminas Kelmelis ir Vaidotas Volkus po 10 taškų.

„Barsy“ rezultatyviausiai žaidė Pavelas Ilinas, pelnęs 17 taškų.

Po šios pergalės BBL pirmenybėse „Nevėžio“ sąskaitoje su septyniomis laimėtomis ir trimis pralaimėtomis rungtynėmis A grupėje užima trečiąją vietą.