Didžiausia Kėdainių rajono įmonė ir viena didžiausių Rytų Europoje fosforo trąšų gamintojų bei eksportuotojų bendrovė „Lifosa“ – viena pretendenčių tapti Lietuvos šimtmečio įmone.

Lietuvos ekonomikos investuotojų verslo asociacija „Investors‘ Forum“, minint šalies šimtmetį organizuoja rinkimus, kuriuose dalyvauja 20 didžiausių ir moderniausių šalies bendrovių, atstovaujančių pačias įvairiausias verslo sritis.

„Minėdami valstybės šimtmetį, įsteigėme specialią nominaciją – šimtmečio įmonės apdovanojimą. Kartu išrinksime tą bendrovę, kuri padarė didžiausią poveikį Lietuvos ekonomikai ir sukūrė daugiausiai vertės savo akcininkams, darbuotojams ir visai visuomenei. Galbūt įmonė puoselėja šimto metų tradicijas? O gal ji kuria dabarties ar ateities Lietuvą? Mes neieškome seniausių Lietuvos įmonių – šia nominacija siekiame apdovanoti tą, kurios indėlis į Lietuvos ekonomiką buvo didžiausias, ir kuri būtų verta šimtmečio įmonės vardo“, – teigia rinkimų organizatoriai.
Laimėtojai bus paskelbti iškilmingoje ceremonijoje balandžio 13 dieną.

Bendrovė „Lifosa“ 2017 metais pradėjo gaminti pažangų ir aplinkai draugiškesnį produktą – tirpias kristalines monoamonio fosfato trąšas. Į naująjį cechą investuota 24 mln. eurų ir sukurta 17 naujų darbo vietų.

„Labai džiaugiuosi, kad užbaigėme labai sudėtingą, daug žmogiškųjų išteklių pareikalavusį projektą. Tačiau svarbiausia – galutinis rezultatas. Galime didžiuotis, kad pradėjome gaminti produktą, kuris ne tik efektyvesnis už iki šiol gamintą, bet ir daug draugiškesnis aplinkai“, – sakė bendrovės generalinis direktorius Jonas Dastikas.

Kalbėdamas apie šių metų planus J. Dastikas pabrėžė, kad šių metų antroje pusėje bus atidarytas dar vienas cechas, kuriame bus gaminamos labai panašios kristalinės trąšos į tas, kurios jau gaminamos praėjusiais metais pradėjusiame veikti ceche.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.