Šiandien, nuo pat ankstyvo ryto Kėdainių arenoje vyksta tarptautinis šokių festivalis „SHoCk 2018“. Čia varžosi daugiau kaip 2 tūkstančiai jaunųjų šokėjų, kurie atstovauja 120 kolektyvų. Festivalyje taip pat dalyvauja svečiai iš Lenkijos, Estijos, Baltarusijos bei Latvijos.

Kaip teigia kraštietė, dabar sostinėje gyvenanti ir dirbanti šokių mokytoja Agnė Petrulė, šiais metais net nebuvo svarstomos kitos galimybės, kur surengti šį festivalį. Vienbalsiai pasirinkti Kėdainiai.

„Gyvendama ir vadovaudama šokių studijai Vilniuje, dažnai pagalvodavau, kad ir į savo gimtąjį miestą būtų smagu atvažiuoti su šokiais. Todėl su kolegėmis pradėję kalbėti apie būsimą šokių konkursą, kitų variantų net nesvarstėme. Kėdainiai yra Lietuvos centras, o dabar miestas turi vieną naujausių ir moderniausių arenų Lietuvoje. Labai džiaugiamės, kad prie organizavimo prisidėjo ir Kėdainių rajono savivaldybė. O patiems geriausiems šokių kolektyvams bus įteikta Kėdainių rajono mero taurė. Esu tikra, kad tokio šokių renginio Kėdainiuose dar nėra buvę“, – teigė renginio organizatorė A. Petrulė.

Konkurse varžosi įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas nuo 7 iki 25 metų amžiaus.

Dalyviai varžysis įvairių šokių stilių kategorijose: nuo gatvės šokių iki contemporary (šiuolaikinių šokių). Konkurso komisiją sudaro profesionalūs choreografai iš užsienio bei Lietuvos, kurie dėmesingai vertina atlikimo techniką, sinchroniškumą, stiliaus pojūtį, artistiškumą, muzikalumą, sceninį įvaizdį, scenos kultūrą.

[tribulant_slideshow gallery_id=“346″]

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.