Startuoja 2017–2018 metų Lietuvos Regionų krepšinio lygos (RKL) pirmenybės. Jose dalyvauja ir mūsų rajono Kėdainių „SC-Nevėžis“ krepšinio komanda, 2016–2017 metų RKL „B“ lygos nugalėtoja.

Penktadienį, spalio 27 dieną, 19 val. Kėdainių arenoje susitinka Kėdainių „SC-Nevėžis“ – Klaipėdos „LCC tarptautinis universitetas“.

„Praėjęs sezonas Kėdainių jaunimo komandai buvo labai sėkmingas. Pirmą kartą istorijoje kėdainiečiai tapo Lietuvos jaunimo čempionais“, – primena Kėdainių sporto centro krepšinio treneris Kastytis Kundrotas.

Šios komandos pagrindą papildžius dar keliais vyresnio amžiaus kėdainiečiais, komanda dalyvavo Lietuvos vyrų regioninės lygos „B“ diviziono čempionate, kuriame taip pat tapo čempionais ir iškovojo teisę šiais metais dalyvauti „A“ divizione. Jame varžosi šešiolika stipriausių šalies RKL čempionato komandų.

RKL lyga yra pati skaitlingiausia krepšinio lyga. „B“ divizione dalyvauja 24, o „A“ divizione – 16 komandų. Iš viso RKL lygoje dalyvauja 40 šalies komandų. Šioje lygoje savo karjerą pradėjo daugelis krepšininkų, tarp jų – ir Jonas Valančiūnas.

„Buvo svarstymų, ar kėdainiečiams reikia dalyvauti „A“ divizione. Buvo nuomonių, kad galbūt vertėtų vėl žaisti „B“ divizione, o komandoje žaistų vien tik moksleiviai. Bet praėjusio sezono patirtis parodė, kad komandos, kuriose žaidė vien tik sporto mokyklų auklėtiniai, negalėjo prilygti komandoms, kuriose buvo ir keli vyresnio amžiaus krepšininkai. Todėl tos komandos šiais metais iš viso nebežais arba turės pasipildyti keliais patyrusiais žaidėjais, – pasakoja K. Kundrotas. – Malonu, kad kėdainiečiai, kurie daugelį metų liejo prakaitą Kėdainių sporto mokykloje, garsino Kėdainius žaisdami moksleivių lygoje, ir dabar pareiškė didelį norą atstovauti savo gimtojo miesto komandai, nors dauguma buvo kviečiami žaisti kitų miestų komandose ir netgi Nacionalinėje krepšinio lygoje.“

Kėdainių sporto centras siekia ugdyti jaunimą, kuris ateityje gal galėtų papildyti ir „Nevėžio“ komandos gretas. Todėl Kėdainių „SC-Nevėžis“ komandai šį sezoną bus ypač reikalinga visų kėdainiečių moralinė parama ir palaikymas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.