Liepos 13 dieną Kėdainių miesto parke vyks jau tradicija tapusi Agurkų šventė, kurioje kėdainiečiai ir miesto svečiai turės galimybę išbandyti save įvairiose veiklose, sužinoti unikalius agurkų rauginimo receptus, amatų paslaptis, o vakare pasilinksminti klausantis įvairios muzikos. Šventės vaišės – 22 metrai + 22 kilogramai + 22 kilogramai = ? Ateikite į šventę ir įminsite šią mįslę.


Kiekvienas kėdainietis ateis ne kaip žiūrovas, o kaip dalyvis! Miesto parke be tradicinių 11 seniūnijų kiemelių, kuriuose bus gausu senojo kulinarinio paveldo, liaudies muzikantų pasirodymų, kėdainiečiai taip pat galės užsukti į inovatyvų „Guklės“ kiemelį, kuriame sužinos, kokią gilesnę prasmę turi pavadinimas „Kėdainių ūsai“.

Šventės programą nuspalvins geriausios šeimininkės rinkimai –„Skonių puokštė“, čempionatas – „Žaliasis balionsviedis. Gaudyk! Nežiopsok!“.

Vakaro programoje koncertuos „Du Donatai“, „Beržynėlis“, O vakaro koncertinę programą vainikuos muzikinis projektas „Švieski man vėl“, kuriame Kauno bigbendas ir Povilas Meškėla pristatys maestro Stasio Povilaičio dainas.

Renginio programa

14–22 val. Mugė;
16–19 val. Kėdainių rajono seniūnijų kiemeliai: kulinarinio paveldo pristatymas ir amatų demonstravimas, liaudies muzikantų pasirodymai;
18–21 val. Koncertas.

Gera nuotaika garantuota!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.