Paaiškėjo 2013 – 2014 metų Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių septyniolikmečių komandų Pirmos lygos finalinės varžybų nugalėtojai.

Kovoje dėl trečiosios vietos kėdainiečiai 2:1 įveikė Radviliškio septyniolikmečius.

Kovoje dėl trečiosios vietos kėdainiečiai 2:1 įveikė Radviliškio septyniolikmečius.

Kėdainių pagrindiniame stadione dėl čempionų vardų kovėsi „Nevėžio“, „Klaipėdos FM – 2“, Vilniaus FM „Žalgiris – Griunvaldas“ ir Radviliškio ŠSPC ekipos.

Sauliaus Vertelio treniruojami šeimininkai kovoje dėl trečiosios vietos įveikė cradviliškiečius ir pasipuošė bronzos medaliais, o atkakliai vykusiame superfinale tarp vilniečių ir klaipėdiečių užfiksuotos lygiosios 1:1. Čempionai paaiškėjo po baudinių serijos. Baudinius taikliau mušė uostamiesčio jaunimas, tad jis ir tapo nugalėtoju.

Kėdainių komandą į trečiąją vietą atvedė Arminas Pikelis, kuris mažajame finale į radviliškiečių vartus įmušė du įvarčius. „Rungtynės nebuvo lengvos. Gerai, kad nelikome tuščiomis, tačiau labai norėjome aukštesnės vietos. Gaila, kad ne visi mūsų komandos nariai galėjo padėti šiose varžybose, nes kai kas jau atostogauja ir laikinai futbolo nebežaidžia“, – po paskutinės dvikovos sakė A. Pikelis.

Komandos treneris Saulius Vertelis gyrė jaunimą už gražų žaidimą: „vaikinai žaidė užsidegę, turėjome stiprius varžovus. Iki čempionų vardo pritrūkome sėkmės. Tačiau pakliūti tarp prizininkų yra labai geras rezultatas.“

Kėdainietis Rokas Mikuckis išrinktas finalinių varžybų geriausiu saugu.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.