Jau dešimtmetį Senojoje gatvėje gyvuojanti Olego Tichonovo individuali įmonė „Rota“ kėdainiečiams siūlo itin platų ūkinių prekių asortimentą.

Senojoje gatvėje esančios ūkinių prekių parduotuvės bendrasavininkė Elvyra Tichonovienė ne tik pasiruošusi klientui padėti prekę išsirinkti, bet ir patarti, kaip ją naudoti.

Senojoje gatvėje esančios ūkinių prekių parduotuvės bendrasavininkė Elvyra Tichonovienė ne tik pasiruošusi klientui padėti prekę išsirinkti, bet ir patarti, kaip ją naudoti.

Prireikus trąšų, konservavimo, švaros prekių ar netgi darbo drabužių, pirkėjui nereikia blaškytis po keletą parduotuvių: mat visų šių prekių siūloma įsigyti vienoje vietoje.

Ir parduoda, ir konsultuoja
Senamiestyje įsikūrusioje parduotuvėje galima tikėtis ne tik malonaus aptarnavimo, bet ir ilgamečių jos darbuotojų – Rimos Vižnienės, Giedrimos Žemaitienės bei krautuvės bendrasavininkės Elvyros Tichonovienės – konsultacijų. Bene dažniausiai jų pirkėjams prisireikia, renkantis augalų ir sodo priežiūros reikmes: trąšas, chemikalus ar purškimui skirtas priemones. Patyrusios prekybininkės pasiruošusios patarti ir kaip įsigytas prekes geriausia naudoti.

Dažna šeimininkė čia užsuka ieškodama dangtelių.

Dažna šeimininkė čia užsuka ieškodama dangtelių.

Didelis indelių ir dangtelių pasirinkimas
Dažną šeimininkę ūkinių prekių parduotuvė vilioja didele konservavimui, šaldymui ar maisto laikymui skirtų priemonių gausa.
Krautuvėje siūloma įsigyti ne tik įvairaus dydžio stiklainių, bet ir jiems užsukti reikiamų dangtelių, kurių įvairovės dažnai pasigendama didžiuosiuose prekybos centruose.
„Štai šiųmetį pavasarį kėdainiečiai pas mus itin graibstė didesnės talpos stiklainius – mat konservavo citrinomis ar apelsinais pagardintą sulą“, – įdomią tendenciją išdavė parduotuvės bendrasavininkė Elvyra Tichonovienė.
O užderėjus vasaros gėrybių derliui, neretas kėdainietis parduotuvėje dairosi šaldymui skirtų indelių ar užspaudžiamų maišelių. Senojoje gatvėje esančioje parduotuvėje ne tik gausus jų pasirinkimas, bet ir gana patrauklios kainos: pavyzdžiui, 0,25 l šaldymo indelį galima įsigyti už 0,20 Lt, 0,5 l – 0,46 Lt, litrinis kainuoja 0,60 Lt.
Parduotuvėje prekiaujama ir plastikinėmis dėžutėmis, kuriose turgaus prekeiviai dažniausiai parduoda braškes, ir įvairaus – nuo 0,75 iki 30 l – dydžio plastikiniais maisto kibirais.
Neprašaus ūkinių prekių parduotuvėje apsilankę ir maitinimo įstaigų darbuotojai – mat čia siūloma įsigyti maistui laikyti skirtų dėžučių. Priklausomai nuo dydžio pastarųjų kaina krautuvėje svyruoja nuo 0,40 iki 1,80 Lt.

Prekiaujama lietuviška buitine chemija
Ūkinių prekių parduotuvėjė siūloma įsigyti ir smulkmenėlių buičiai – įvairių formų bei dydžių rankinių trintuvių, skustukų… Kai kurie kėdainiečiai čia jau įprato pirkti rankines mėsmales, kurios vėliau iškeliauja pas užsienyje gyvenančius giminaičius ar draugus.
Gausu senamiesčio krautuvėje ir kitų prekių – lietuviškos buitinės chemijos, darbui skirtų, neperšlampamų drabužių, guminės avalynės, kapų žvakių ir dirbtinių gėlių, klijuočių, kurias šeimininkės itin mėgsta tiesti ant terasose esančių stalų, vazonų bei kitų panašių prekių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.