Šią savaitę finišavo XII šalies seniūnijų  žaidynių „Sportas visiems“ Kėdainių rajono seniūnijų stalo teniso, krepšinio 3×3, šachmatų ir strėlyčių mėtymo varžybos.

Visų rungčių prizininkai – Kėdainių miesto seniūnija

Anksčiau vykusioje stalo teniso rungtyje pajėgiausia buvo Kėdainių miesto seniūnija, antrąją vietą pelnė – Pelėdnagių seniūnijos sportininkai, trečiąją užėmė Dotnuvos seniūnijos stalo tenisininkai.

Šachmatų rungtyje dalyvavo 6 komandos, geriausiai pasirodė Kėdainių seniūnijos šachmatininkai, antroje vietoje liko Pernaravos sportininkai, o jaunimas iš Krakių nenusileido vyresniems ir užėmė trečią vietą.

Kėdainių miesto seniūnijų žaidynėse dalyviai taip pat varžėsi ir smiginio rungtyje. Iš viso dalyvavo 10 komandų, kiekvienoje iš jų dalyvavo du vyrai ir viena moteris. Taikliausiai mėtyti strėlytes pavyko Gudžiūnų seniūnijos sportininkams, 32 taškais atsiliko Kėdainių seniūnijos komanda, o trečia vieta atiteko Surviliškio komandai.

Žaidynes Kėdainių arenoje užbaigė krepšinio 3×3 turnyras, rungtyje dalyvavo 8 komandos, o prizines vietas iškovojo: Krakių seniūnijos komanda, antrą vietą užėmė Pelėdnagių seniūnijos komanda, o trečia vieta atiteko Kėdainių miesto seniūnijos sportininkai.

Komandos nugalėtojos apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės atitinkamo laipsniotaurėmis, sportininkai – medaliais.

Dar ne pabaiga

2019 m. liepos 25 dieną 17.00 val. miesto stadiono pagrindinėje aikštėje vyks futbolo rungties varžybos, o Kėdainių arenos fojė varžysis seniūnijų šaškių sporto šakos mėgėjai. Žaidynės Kėdainiuose finišuos rugpjūčio 13 d. kur ir paaiškės visų rungčių komandos nugalėtojos ir prizininkės.

Nuo 17. 00 val. šalia miesto stadiono atsarginių futbolo aikščių varžybas pradės pliažo tinklinio 3×3 mėgėjai, nuo 17.30 val. šalia Kėdainių arenos jėgas išmėgins dvipūdės kėlimo stipruoliai, nuo 18.30 val. savo jėgą demonstruos virvės traukimo mėgėjai, o 18.00 val. Kėdainių arenoje vyks seniūnų trikovės varžybos.

Komandos, sporto rungčių nugalėtojos iškovos teisę dalyvauti XII jų šalies seniūnijų sporto žaidynių antrojo etapo zoninėse varžybose rugsėjo 8 dieną Jonavoje, kur varžysis Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių, Kauno, Prienų rajonų, Elektrėnų, Kauno miesto ir Birštono komandos. Zoninių varžybų atskirų rungčių komandos iškovojusios 1-3 vietas įgys teisę startuoti finalinėse žaidynių varžybose Gargžduose.

Beje futbolo ir stalo teniso komandos finale turės teisę dalyvauti jei zonos varžybose pelnys 1-2 vietas. 2018 m. šiose žaidynėse Kėdainių seniūnijų rinktinė pelnė bendrakomandinę trečiąją vietą, o Truskavos seniūnijos stipruoliai tapo virvės traukimo rungties čempionais.