Šauniai Kėdainių rajono savivaldybės atskirų sporto šakų seniūnijų komanda startavo zoninėse Lietuvos XII-ųjų  sporto žaidynių varžybose Jonavoje.

Pirmąją vietą iškovojo Vilainių seniūnijos futbolininkai, Truskavos seniūnijos virvės traukimo komanda ir Kėdainių miesto seniūnijos šachmatininkai, antrąją vietą pelnė Gudžiūnų seniūnijos strėlyčių mėtymo komanda. Trečiąją vietą pelnė Kėdainių miesto krepšinio 3×3 senjorų komanda ir Vilainių seniūnijos pliažo 3×3 tinklinio komanda. Pernaravos seniūnas Artūras Gustas taip pat iškovojo 3 vietą seniūnų trikovės varžybose. Ketvirtąją vietą, amžiaus grupėje iki 40 metų, pelnė Krakių seniūnijos 3×3 krepšinio komanda ir Kėdainių miesto seniūnijos stalo teniso komanda.

Sporto šakų komandos, tapusios prizininkėmis, iškovojo teisę varžytis finalinėse Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse, kurios rugsėjo 21 dieną vyks Gargžduose.

Tai šaunus mūsų krašto seniūnijų sportininkų, sporto metodininkų, seniūnų darbo įvertinimas puoselėjant sportą seniūnijose. Didžiulės sėkmės mūsų krašto seniūnijų sportininkams finalinėse žaidynėse Gargžduose.