Arno Švilpausko ir Daumantų kapelos vedami Kėdainių „Senamiesčio“ choristai iš TV3 projekto „Chorų karai“ pasitraukė likus žingsniui iki finalo. Kėdainiečiai pusfinalyje liko trečiojoje vietoje, o į finalą pateko tik du kolektyvai – Alytaus ir Kauno dainininkai.

Galime pasidžiaugti, kad dainingasis Kėdainių jaunimas gana sėkmingai žengė „Chorų karų“ kovoje ir užėmė garbingą trečiąją vietą.

Galime pasidžiaugti, kad dainingasis Kėdainių jaunimas gana sėkmingai žengė „Chorų karų“ kovoje ir užėmė garbingą trečiąją vietą.

Motinos dieną pusfinalio trijulė turėjo parengti nuotaikingą šokių pasirodymą.

„Senamiesčio“ atstovai atliko Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ kūrinį. Po šio pasirodymo Rūta Ščiogolevaitė ėmėsi šokių muzikos švietėjos pareigų ir žiūrovus supažindino su lietuviškos popmuzikos istorija. „Prasidėjo viskas nuo tikrai labai gražių dainų. Po to lietuvių popmuzikos atstovai sukūrė tokius šedevrus, kaip „Šoksime mes gatvėje po meilės lietumi“. Vėliau sekė tokie inspiratoriai, kaip amerikiečių filmas „Purvini šokiai“ ir ten tas žavingas aktorius ir dainininkas… Viską tą žinote. O galiausiai, visi gi žinote „Hey, ar galiu tave pakviesti šokiui paskutinį kartą“, – savo dainos žodžiais komentarą baigė Rūta ir visą salę užvedė dainuoti.

Antrajam pasirodymui Kėdainių choras darsyk sudainavo Marijaus Mikutavičiaus dainą „Mano žemė“ ir gausią savo palaikymo komandą studijoje atsistojusią išlaikė visą pasirodymą. „Labai stipri energija liejosi iš priekio. Žinot, kaip sakoma, jei jau išėjai į sceną – dirbk. Jūs atidirbot fantastiškai“, – choristus gyrė Vitalijus Cololo.

Kad ir kaip gražiai vertintojai komentavo kėdainiečių pasirodymą, balų „Senamiesčio“ kolektyvui visgi pagailėjo – pagal komisijos vertinimą kėdainiečiai liko treti.

Kad pakliūtų į finalą, Kėdainių dainininkai turėjo surinkti daugiausiai žiūrovų balsų, tačiau iki pat paskutinės balsavimo akimirkos vykusioje atkaklioje kovoje triumfavo alytiškiai – jie gavo daugiausiai simpatijų. „Senamiesčio“ atlikėjai pagal žiūrovų balsus aplenkė kauniečius, tačiau to buvo maža, kad pakliūtų į finalą.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. gabrielius

    nesamone nors per kekvena horu karus balsavau ir jus neverti balu nes dainavot du kartus tapace daina mano zeme

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.