Savaitgalį Kėdainiuose, Bublių užtvankoje, vyko paskutinės šių metų meškeriojimo plūdine meškere varžybos. 

Unikų trijulė Kėdainiuose iškovojo Lietuvos sportinės žūklės federacijos taurę.

Unikų trijulė Kėdainiuose iškovojo Lietuvos sportinės žūklės federacijos taurę.

Garbingą trofėjų – Lietuvos sportinės žūklės federacijos taurę – iškovojo Kėdainių pirmoji komanda, kurią sudarė šeimyninė Unikų trijulė: Izidorius, Marius ir Audrius.
Pirmą dieną penkių taškų skirtumu pralaimėję Vilkaviškio sportininkams kėdainiečiai puikiai startavo antrą dieną savo sektoriuose laimėję dvi pirmas ir vieną antrą vietą. Unikai surinko 4 baudos taškus ir pergalingai finišavę už nugaros paliko Vilkaviškio, dvi Kauno, dvi Kėdainių ir vieną Jonavos komandas.
Asmeninėje įskaitoje nugalėjo Marius Unikas, sugavęs beveik trylika kilogramų žuvies.
Unikų trijulei šis sezonas buvo itin sėkmingas – be šio laimėjimo, šiemet Izidorius po kelių metų pertraukos pasipuošė Lietuvos meškeriojimo plūdine meškere čempionato aukso medaliu, sidabras teko Audriui Unikui.
Čempionate klubo „Lifosos meškeriotojai“ komandai svariai padėjo Henrikas Miškinis ir Valerijus Kuzminychas. Šiai komandai tik trupučio pritrūko iki komandinio aukso, bet ji užėmė garbingą antrąją vietą.
Geri kėdainiečių žvejų pasiekimai rodo, kad Lietuvos rinktinės gretose ir kitais metais turėsime du narius iš Kėdainių – Audrių ir Izidorių Unikus. Šiais metais „Lifosos meškeriotojų“ sportininkų dar laukia išvyka į tarptautinį turnyrą Baltarusijoje, kur vyks kitų metų Europos čempionatas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.