Rugpjūčio mėnesį Kaune vykusiame antrajame geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkurso etape paaiškėjo, kad tarp apskrities ugniagesių geriausias – Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnas Linas Černiauskas. 

26 metų L. Černiauskas ugniagesiu gelbėtoju dirba šešerius metus.

26 metų L. Černiauskas ugniagesiu gelbėtoju dirba šešerius metus.

Jis be didesnio vargo įveikė devynis kolegas ir papuolė į finalinį etapą, kuris neseniai surengtas Vilniaus rajone.
Į finalą kėdainietis važiavo nugalėti ir iš jo grįžo pasiekęs tikslą – savo grupėje tapo geriausiu.
Kad išsiaiškintų, kas geriausias, konkursantai privalėjo atlikti tokias pat keturias užduotis kaip ir ankstesniame etape. Finale buvo tikrinamos teorinės ir praktinės ugniagesių gelbėtojų žinios.
Linas Černiauskas turėjo atlikti 40 klausimų testą, kuo skubiau apsirengti apsauginiais gelbėtojo drabužiais. Dar finalininkai turėjo taisyklingai nešdami 80 kilogramų nukentėjusįjį jį kuo skubiau ir saugiau perduoti už 30 metrų budintiems medikams. Be to, nemažai tikslumo ir jėgų teko atiduoti, kol prie gaisrinio automobilio buvo prijungta gaisrinė žarna su švirkštu ir nubėgtas 60 metrų atstumas iki tariamo gaisro.
Kėdainių ugniagesių garbę gynęs L. Černiauskas su visomis užduotimis susidorojo be streso ir parodė geriausius rezultatus. Į konkurso finalą varžybų dalyvį lydėjęs Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Stogevičius nestokojo pagyrimų pavaldiniui: „Linas parodė puikų rezultatą. Vadinasi, jis – šaunus ugniagesys ir gerai atlieka visas kasdienes pareigas. Tik patyrę ir sumanūs gelbėtojai gali nugalėti.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.