Po gana sėkmingo starto Lietuvos motokroso čempionate Kėdainių sportinis techninis klubas „Vedavas“ gerais rezultatais gali pasigirti ir Lietuvos taurės varžybose.

Lietuvos taurės varžybų pirmajame etape Kėdainių sportinis techninis klubas „Vedavas“ užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos taurės varžybų pirmajame etape Kėdainių sportinis techninis klubas „Vedavas“ užėmė trečiąją vietą (foto Rasa Virkelytė).

Kėdainiečiai pirmajame taurės etape, vykusiame Tauragėje, užėmė trečiąją komandinę vietą kaip pirmajame Lietuvos čempionato etape.

Net keli „Vedavo“ sportininkai iškovojo prizines vietas: 50 cc klasėje Nedas Piragis užėmė antrąją vietą, tokią pačią vietą iškovojo ir Erlandas Mackonis, važiavęs 65+85 cc klasėje, 125 cc klasėje Karolis Peleckis užėmė garbingą trečiąją vietą. Jo pėdomis pasekė ir Ignas Nomeika, taip pat Tauragėje užėmęs trečiąją vietą.

Šį savaitgalį, gegužės 2-ąją, nuo 12 valandos Kėdainių motokroso trasoje bus varžomasi dėl Žemės ūkio ministerijos taurės.