Sekmadienį, vasario 8 dieną, 13.20 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją bus rodoma speciali debatų laida „Savivaldybių rinkimai 2015“ su Daiva Žeimyte.

kameraŠioje laidoje dalyvaus kandidatai į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą.

Nors rinkimuose Kėdainių rajone dalyvauja septynios politinės jėgos, debatuose prisistatys penkių partijų komandos – Lietuvos socialdemokratų partija su Olga Urboniene, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai su Rimgaudu Rimošaičiu, Darbo partija, vedama Nijolės Naujokienės, Lietuvos respublikos liberalų sąjūdis su Viktoru Muntianu ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) nariai su nepriklausomu kandidatu Dariumi Petrausku.

Savivaldybių Tarybų rinkimams skirtus debatus galite matyti – http://tv.lrytas.lt/laidos/savivaldybiu-rinkimai-2015/

About The Author

Related Posts

One Response

  1. na

    Juokinga ta Naujokienė. Kalba kad labai moka bendraut ir panašiai, o visą laidą į grindis pražiūrėjo 🙂 Tai kokia čia pagarba rinkėjams, koks čia bendravimas su rinkėjais? Ir ta kvaila šypsena, tikrai ne kaip atrodė. Kai nežinai ką atsakyt turbūt tik ir telieka taip kvailai šypsotis. Iš šių žmonių mačiau tik viena rimta žmogų, kuris žino ką kalba ir ką daro. Vienai atstovei tai net su lietuvių kalba nemažu problemų kyla, ką jau kalbėt jei toks žmogus patektų į valdžią.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.