Kėdainiečiai žino, kad vos tik prasideda motokrosininkų naujo sezono varžybos, vienos jų surengiamos ir Kėdainių motokroso trasoje, kurios ilgis – maždaug du kilometrai.

motokrosas_8130Pasikvietę svečių kėdainiečiai bando kautis dėl Žemės ūkio ministerijos taurės, kartu varžomasi ir dėl rajono mero taurės.
Gegužės 2-ąją Kėdainių motokroso trasoje dėl minėtų prizų kovėsi net šešiolikos komandų 83 sportininkai. Po visą pusdienį trukusių važiavimų paaiškėjo, kad svarbiausius trofėjus iškovojo komanda „MS Motorsports RT“. Antrojoje pozicijoje liko šeimininkai – „Vedavo“ klubo sportininkai, o trečią vietą pelnė tauragiškiai motokrosininkai.
„Vedavo“ klubo vadovas Petras Nomeika kiek nuliūdo, kad namuose nepavyko sublizgėti: „Mūsų komandos gerą pasirodymą sudrumstė sportininkų traumos. Keturračių kategorijoje važiavusi Austėja Tamuliūnaitė kovodama dėl kuo aukštesnės pozicijos vertėsi ir neužbaigė važiavimo, vadinasi, dėl to praradome nemažai taškų. Be to, į šias varžybas nespėjo iš svarbių Europos varžybų grįžti mūsų ekipos lyderiai. Turime tenkintis antrąja vieta, nors labai siekėme maksimalių rezultatų.“
Atskirose grupėse šeimininkų atstovai iškovojo nemažai prizinių vietų. 50 cc klasėje Marius Adomaitis atvažiavo pirmas, o Nedas Piragis – antras. 85 cc klasėje Nojus Gasiūnas tapo čempionu, o Ignas Nomeika liko trečias. MX1 klasėje trečiąją poziciją užėmė Karolis Peleckis. MX2M klasėje Matas Nomeika atvažiavo antras.
Jau šį savaitgalį „Vedavo“ sportininkai kausis antrajame Lietuvos čempionato etape, kur pirmosiose varžybose pasiekė trečią komandinį rezultatą.