Praėjusią savai Ventoje baigėsi šio sezono Mažų miestelių krepšinio lygos (MMKL) čempionato C diviziono finalinio ketverto varžybos. Šiame Akmenės rajono miestelyje paaiškėjo stipriausios šio diviziono ekipos, o pačia stipriausia tapo mūsų rajono Labūnavos „Labūnava“ komanda, finale nugalėjusi Ventos „Patriots“ krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios Labūnavos krepšininkai žaidė tiksliau ir išnaudodami savo pranašumą po varžovų krepšiu pelnydavo taškus. Akivaizdus Kėdainių rajono krepšininkų pranašumas po krepšiu jiems lėmė, kad jau po pirmojo ketvirčio jie buvo priekyje jau 30:19. Nepaisant to, kad rungtynės vyko varžovų teritorijoje Ventoje, Labūnavos krepšininkai laikėsi tvirtai ir niekaip neprisileido varžovų arčiau savęs nei kad 7 taškai. Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo svečiams pirmaujant 70:59, tačiau tuomet ventiškiai kilo į lemiamą šturmą, pataikė keletą sunkių metimų, tvirtai sužaidė gynyboje ir spurtavę 10:0 prisivijo varžovus iki minimalios persvaros. Vis dėlto perlaužti rungtynių Ventos krepšininkams nepavyko, Labūnava gana greitai atsigavo, įveikė varžovų spaudimą ir susigrąžinę savo persvarą ramiai užbaigė rungtynes nugalėdami 93:79.

Į simbolinį C diviziono penketuką pateko Rietavo ekipos krepšininkas Lukas Grabauskas (ši komanda užėmė trečiąją vietą), taip pat Ventos ekipos žaidėjai Gitanas Bačiulis ir Rokas Triaušys bei čempionų titulą iškovoję Paulius Pacevičius ir Eimutis Mičkauskas. Pastarajam atiteko ir finalinio ketverto naudingiausio žaidėjo apdovanojimas. Padėka už puikų finalinio ketverto organizavimą buvo apdovanotas ir Ventos „Patriots“ krepšinio klubas.

Pirmąsias tris vietas iškovojusios komandos pasidabino unikaliais Mažų miestelių krepšinio lygos medaliais bei buvo apdovanotos taurėmis. Kitais metais „Labūnavos“ komanda varžysis aukštesniame, B divizione.

Pasak labūnaviškių trenerio ir komandos vadovo Sauliaus Stanionio, komanda šioje lygoje nėra naujokė – 2006 metais krepšininkai pasipuošė sidabro žiedais, tačiau po to padarė 9-erių metų pertrauką. Na, o šį sezoną, naujai subūrę komandą, vėl pradėjo krepšinio kovas MMKL.

„Mūsų komandoje žaidžia ir labūnaviškiai, ir legionieriai iš kitų miestelių. Treniruodavomės Labūnavos salėje kiekvieną penktadienį. Nors vyrai ir turi darbus, yra užimti, tačiau į treniruotes rinkdavosi noriai. Pavyzdžiui, Tomas Čeponis, augęs Labūnavoje, į treniruotes važinėdavo net iš Panevėžio, kuriame šiuo metu turi darbą“, – pažymėjo P. Stanionis.

Iki finalinių varžybų, „Labūnavos“ komanda ėjo pamažu – iš viso teko sužaisti 15 varžybų, kurios vyko įvairiuose Lietuvos miesteliuose.

„Kelionės kainuoja nemažus pinigus, tad nuoširdžiai dėkojame rėmėjams – Labūnavos žemės ūkio bendrovei, kuri sumokėjo startinį mokestį, taip pat už paramą dėkojame ir Gediminui Misiui, Kėdainių rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus vedėjui“, – sakė komandos treneris ir vadovas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.