IMG_5555Pirmasis vasaros savaitgalis Kėdainių rajone pažymėtas ne viena tragiška nelaime, pasibaigusia mirtimi. Nemažai darbo turėjo ir policininkai, ir gaisrininkai.

Birželio 5 dieną, sekmadienį, apie 20.31 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Ilgojoje g., dega namas. Atvykus paaiškėjo, kad degė mūriniame name, cokoliniame aukšte įrengta pirties patalpa ( apie 5 m² pločio). Apdegė patalpos medinės lentelės, apsilydė plastikinės apdailos detalės.

Birželio 4 dieną, šeštadienį, apie 11:44 val. Bendruoju pagalbos centro telefonu 112 pranešta, kad Truskavos seniūnijoje, Pavermenio k., Vermenos g., dega pavėsinė. Sudegė medinė lauko pavėsinė. Gaisro metu sutrūkinėjo du gyvenamojo namo, stovinčio už 3,5 m nuo pavėsinės, plastikiniai langai, aprūko ir apsilydė rėmai.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad apie 15 val. Dotnuvos kaimo ribose, krovininis traukinys partrenkė ir mirtinai sužalojo staiga po juo puolusį šešiasdešimtmetį vyrą.

Birželio 3 dieną, penktadienį, policijos komisariate gautas pranešimas, kad apie 13:00 val. pas aštuoniasdešimtmetę senutę į namus, esančius Žemaitės gatvėje Kėdainiuose, atėjo nepažįstama moteris. Ji prisistatė savivaldybės darbuotoja. Tariamai savivaldybės darbuotojai išėjus, senutė pasigedo piniginėje buvusių 500 eurų. Atliekamas tyrimas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.