Sausio 29 -ąją, apie 15 val. pranešta, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., pranešėjas kelias savaites nematė kaimyno, laiptinėje jaučiamas nemalonus kvapas, reikalinga pagalba patekti butą. Išlaužus medinį lango rėmą patekta į butą, atidarius duris įleisti policijos pareigūnai bei medikai. Bute rastas miręs S. M. (1945 m.).

Tą pačią dieną, apie 19 val. pranešta, jog Kėdainiuose, sodų bendrijoje „Užuovėja“, Atbradų g., nuo Kėdainių Sirutiškio link, matoma didelė ugnis prie miškelio. Nuvykus paaiškėjo,kad degė sausos nendrės.

Sausio 28 d., apie 14 val. pranešta, kad Pilionių kaime (Dotnuvos sen.), Jaunakaimio g., prie fermų, dešinėje pusėje, greta tvenkinio, asmenys degina laužą, daug dūmų. Nuvykus paaiškėjo, kad jaunuoliai kūreno ir prižiūrėjo laužą.

Sausio 27 dieną, apie 22 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Chemikų g., iš po automobilio kapoto rūksta dūmai. Atvira liepsna degė lengvojo automobilio „Peugeot 806“ (1998 m.) variklio skyrius. Išdegė automobilio variklio skyrius ir elektros instaliacija. Atvykę ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.