Festivalio organizatoriai (iš kairės) Dovydas Sagaitis, Vitalis Vidikas ir Julijus Grickevičius.

Festivalio organizatoriai (iš kairės) Dovydas Sagaitis, Vitalis Vidikas ir Julijus Grickevičius.

Antrasis, kėdainietiškas džiazo festivalis – jau šį savaitgalį. Aukštai sau kartelę išsikėlęs „Bromajazz“ žada ne tik daug kokybiškos bei nemokamos muzikos, bet ir daug tarpkoncertinio veiksmo. „Mūsų tikslas – kad Kėdainius garsintų kokybiška džiazo muzika“, – sakė vienas festivalio organizatorių Vitalis Vidikas.

Šiais metais numatyti pasirodymai net šešiose scenose, koncertuos aštuoni atlikėjai ar grupės. Pirmasis koncertas įvyks jau šį šeštadienį bibliotekos kiemelyje 12 val.

Tačiau žiūrovai galės ne tik klausytis muzikos, bet sudalyvauti įvairiose veiklose – tuo šiųmetinis „Bromajazz“ ir yra išskirtinis iš kitų džiazo festivalių, rengiamų Lietuvoje.

Kėdainietiški akcentai

Jau šį šeštadienį visiems kėdainiečiams bus galima pamatyti naujausią Žano Maslausko batų kolekciją „Komfortas“.

IMG_2245

Festivalio metu Žanas Maslauskas pristatys savo naujausią batų kolekciją „Komfortas“.

„Labai džiaugiamės, kad savo batų kolekcija galėsime bent taip prisidėti prie džiazo festivalio. Čia bus kaip įžanga į pavasarį būsiantį vestuvinių ir vasarinių batų kolekcijos pristatymą“, – kalbėjo batų dizaineris Ž. Maslauskas.

Be to, renginyje bus ir dar vienas kėdainietiškas akcentas – visiems puikiai pažįstama laidų vedėja ir kulinarė Beata Nicholson visus vaišins savo kulinariniais eksperimentais. Be to, vietoje bus kepami ir Kėdainių blynai, o norintieji atsigaivinti galės tai padaryti su specialiai „Bromajazz“ festivaliui išvirtu alumi intriguojančiu pavadinimu. Kokiu? Sužinosite apsilankę festivalyje.

Galimybė pernakvoti palapinių miestelyje

Kaip ir praėjusiais metais, čia šurmuliuos blusturgis, vyks dailininkų pleneras, kurio dalyviai, atvykę iš visos Lietuvos, pieš ant į drobes perkeltų fotografijų kontūrų. Į Kėdainius atvyks būrys Lindyhop’o šokėjų, kurių bus gerokai daugiau nei pernai. O Ruslanas Linevas nemokamos loterijos būdu žada padovanoti 1948 metų dviratį. Pertraukų tarp koncertų metu svečius linksmins 8 didžėjai, kurie gyvai atliks džiazo muziką.

Be to, festivaliui išaugus iki dviejų dienų, iš kitų miestų atvažiavusieji galės įsikurti specialiame palapinių miestelyje, kuris bus įkurtas prie Rinkos aikštės esančioje pievelėje.

„Manome, kad tai bus itin patrauklu jaunimui. Be to, miestelis stovės šalia viso veiksmo“, – teigė viena festivalio organizatorių Valerija.

Skyrė 50 proc. daugiau nei pernai

Dosniausiai prie renginio organizavimo prisidėjo "Daumantai LT" įmonė ir jos vadovas Saulius Grinkevičius.

Dosniausiai prie renginio organizavimo prisidėjo „Daumantai LT“ įmonė ir jos vadovas Saulius Grinkevičius.

Festivalio organizatoriai su nekantrumu laukia jau po kelių dienų prasidėsiančių renginių ir nuoširdžiai dėkoja rėmėjams. Šiais metais gauta paramos iš Lietuvos kultūros tarybos, Kėdainių savivaldybės, tačiau solidžiausią piniginę paramą suteikė padažų ir pagardų gamintoja „Daumantai LT“. Nors jos vadovas Saulius Grinkevičius ir nenorėjo įvardinti, kokia suma šiais metais parėmė festivalį, tačiau atskleidė, kad ji net 50 proc. didesnė nei praėjusiais metais.

„Smagu remti būtent šį renginį. Galvoju, kad paramos padidinimas yra laiku ir vietoj, kadangi šiais metais savivaldybė, labai gaila, bet paramą renginiams sumažino. Smagu, kad šalia džiazo koncertų atsiranda ir kitokių, įdomių veiklų“, – kalbėjo įmonės vadovas ir kartu palinkėjo festivaliui ir toliau augti bei plėstis.

 

 

 

 

 

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. kur blondinai? :D

    Keista, kad renginys, kuriuo džiaugiasi didelė dalis kėdainiečių – tai įrodo žmonių masė visą šeštadienį, yra mažai remiama, o štai kokia miesto šventė, kurios programa išties tragiška – remiama, ištisai pjarinama (ko gero, ne už dyką) ir reklamuoja kaip didžiausias įvykis. Be to, keista, kad nesimato aukščiausiosios miesto valdžios festivalyje, kuris žaibiškai auga ir įgauna svorį(Kėdainių įvaizdžiui ir reklamai turi tiek naudos, kiek TVIC kažin ar kada nors padarys), nors aukščiausi savivaldybės atstovai visokiose kaimo šventėse – etatiniai svečiai…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.