MAKETAS22

  • Šeima – žmona Aldona, du suaugę sūnūs Paulius ir Domas

  • Savybės – konkretus, pastovus, optimistas, siekiantis tikslo, ryžtingas, laikosi žodžio

  • Stiprybė – pasitikėjimas savimi ir strateginis mąstymas

  • Vertybės – šeima, laikas, tobulėjimą skatinantys žmonės, bendravimas

  • Veikla – verslininkas, įmonės „Daumantai LT“ vadovas

  • Visuomeninė veikla – Kėdainių teniso klubo „Harmonija“ prezidentas, Lietuvos krepšinio lygos valdybos narys, futbolo klubo „Nevėžis“ valdybos narys, Kėdainių „Rotary“ klubo narys, Kėdainių vietos veiklos grupės valdybos narys, Josvainių gimnazijos moksleivių bendrovės visuomeninis konsultantas

  • Išsilavinimas – aukštasis

  • Specialybė – inžinierius hidrotechnikas

Saulius_taryba_0963Esu verslininkas, vadovas ir visuomeniškai aktyvus žmogus. Turiu didelę patirtį, kuria galiu dalintis. Esu Jūsų kraštietis ir nuo 1995 metų renkamas atstovu į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą. Moku įsiklausyti ir išgirsti kitų nuomonę. Galiu būti geras, teisingas ir atsakingas meras. Kartu su Jumis kursiu mūsų ateitį mieste, kad jis būtų klestintis įvairaus amžiaus veiklių žmonių miestas.

Mokykla ir pirmoji darbovietė

Buvau smalsus ir aktyvus, viskuo besidomintis mokinys. Man pavyko savo svajones įgyvendinti, todėl žinau, kaip siekti tikslo, kaip suburti bendraminčius idėjoms įgyvendinti. Gerai mokiausi, todėl galėjau pasirinkti gerai apmokamą specialybę. Po studijų iš karto grįžau į Kėdainius. Pirmoji darbovietė – Melioracijos statybos valdyba.

sauliusVerslas

Atkūrus nepriklausomybę ryžausi „įtartinam“ sumanymui – kartu su bičiuliais ėmiausi verslo. Patyrę krizes, augimą ir nuosmukius, beveik per 25 metus savo įmonę užauginome iki vienos iš stambiausių pagardų gamybos įmonių Baltijos šalyse. Esame vertinami už inovatyvumą, veiklos skaidrumą, sparčią eksporto plėtrą ir paramą vietos bendruomenei.

Grinkevicius_tenisas_2358Gyvenimo būdas

Esu aktyvaus ir azartiško gyvenimo būdo šalininkas. Nuo 1989 metų aistringai žaidžiu tenisą. Kartu su bendraminčiais Kėdainiuose vieni pirmųjų įkūrėme teniso klubą „Harmonija“. Kartu su vienu žymiausiu Lietuvos tenisininku Gvidu Sabeckiu plečiame jo veiklą ir organizuojame užsiėmimus vaikams. Bendraudamas su pasaulio čempione Simona Krupeckaite užsikrėčiau, išmėginau ir atradau važinėjimo dviračiu džiaugsmą. Šaltuoju metų laiku – slidinėju. Šio azartiško pomėgio ir kalnų traukos vis sunkiau atsisakyti net vasarą.

Saulius_Josvainiai_2053Charakteris

Esu „nepataisomas“ optimistas. Vertinu nekintančius santykius tarp žmonių, pastovumą ir ištikimybę. Nebijau atvirai pareikšti ir apginti savo nuomonės, to paties tikiuosi ir iš draugų bei artimųjų. Draugus renkuosi, kurie įkvepia ir siekia tobulėjimo.

Vertybės

Vertinu asmeninį augimą, žingeidumą. Racionalumas, žinios ir argumentai – svarbiausia. Dažniau atmetu emocijomis pagrįstus argumentus. Nebijau nei komercinės, nei politinės rizikos. Lengvai kuriu planus ateičiai. Mano stiprybė – gebėjimas rasti geriausią išeitį iš sunkios padėties.

Saulius_dviraciai_4964Laisvalaikis

Branginu laiką. Moku derinti veiklas ir asmeninį gyvenimą. Ir tai, kas lieka nuo šeimos, darbo, būtino poilsio, sporto, leidžiu skaitydamas knygas, keliaudamas, bendraudamas su draugais, klausydamasis senos geros roko klasikos bei džiazo muzikos.

Užs. Nr. 5

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) politinės kampanijos sąskaitos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.