Lapkričio 15-ąją Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vaikų popchoras „Sapnas“ ir vokalinis duetas „GreDa“ dalyvavo vaikų populiariosios muzikos festivalyje – konkurse „Rudeninė karuselė“, kuris vyko Birštono kultūros centre.

SAPNAS_1Šis konkursas organizuotas antrą kartą. Pernai popchoras „Sapnas“ jame iškovojo diplomą už puikų pasirodymą, o vokalinis duetas „GreDa“ tapo profesionaliausiu kolektyvu.

Šiemet nociūniškiai į Birštoną vyko su tikimybę vėl gražiai pasirodyti. „Kas važiuoja į konkursus ar kokias varžytuves ir neturi siekio laimėti. To norime mes visi. Tačiau scenos baimė, jaudulys, nuotaika visada keičia asmenybę ir negali nuspėti, ar pavyks laimėti, nugalėti savo konkurentus“, – pasakojo kolektyvų vadovė, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vadovė Daiva Makutienė. Kompetentingai „Rudeninės karuselės“ komisijai: dėstytojai lektorei Vaivai Jucevičiūtei – Bartkevičienei, muzikos mokytojai Romai Ročkienei ir profesionaliai šokėjai Justinai Žemaitytei – Gaučienei, teko nelengva užduotis. Reikėjo iš 30 išklausytų dainų, kurios viena po kitos skambėjo scenoje, įvertinus choreografinius pasiruošimus, šokių judesius, išrinkti pačius geriausiuosius.

Labai džiugu, kad ir vėl sėkmė nusišypsojo jauniesiems Nociūnų dainorėliams. Jie pakliuvo tarp nugalėtojų. „Sapnas“ apdovanotas diplomu ir suvenyrais už sceninę išraišką ir nuoširdumą.

Vokalinis duetas „GreDa“ šį kartą iš Birštono parsivežė padėkos raštą.

Tai jau penktasis šiais metais Kėdainių kultūros centro vaikų popchoro „Sapnas“ diplomas. Vaikai kruopščiai ruošiasi kiekvienam konkursui, labai stengiasi ne tik gražiai dainuoti, bet ir kiekvienai dainai pritaiko tam tikrus judesius, kurie puošia dainą. Šiuo metu kolektyvas intensyviai rengiasi kalėdiniams ir Naujųjų metų koncertas. Vienas iš koncertų laukia gruodžio 21 dieną Kauno sporto halėje – kalėdinis renginys vaikams „Spalvotos Kalėdos“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.