Kėdainių arena tampa įvairiausių sporto šakų varžybų vieta. Neseniai joje jėgas bandė dziudo atstovai, o priešvelykinį savaitgalį ant tatamio lipo iš visos Lietuvos suvažiavę kyokushin karatė kovotojai.

Kėdainių arena šeimininkams buvo palanki – pelnyti du aukso, tiek pat sidabro ir vienas bronzos medalis.

Kėdainių arena šeimininkams buvo palanki – pelnyti du aukso, tiek pat sidabro ir vienas bronzos medalis.

Respublikiniame jaunučių kyokushin karatė čempionate iš viso jėgas bandė per 360 sportininkų iš 45 šalies klubų.
Gana dosni apdovanojimais Kėdainių arena buvo mūsų miesto kyokushin karatė klubui „Stoikas“. Iš keturiolikos jo atstovų prizininkais tapo net penki: du pelnė aukso, tiek pat – sidabro ir vienas – bronzos medalį.
Pirmąsias vietas iškovojo kėdainiečiai Maiklas Juodikevičius ir Rokas Žliubas. Antrieji buvo Eisvinas Grigaravičius ir Matas Stravinskas. Trečiąja pozicija džiaugėsi Karolis Kvedaras.
Klubo „Stoikas“ vadovas Gediminas Tankevičius gyrė visus prizininkus, o tiems, kuriems jais tapti nepavyko, žadėjo dar daugiau treniruočių ir geresnių rezultatų ateityje.
„Prizinių vietų nori visi, tačiau nereikia pamiršti, jog vien nugalėtojų sporte nebūna: kažkas laimi, o kažkas turi pralaimėti.
Svarbiausia, kad jaunimas prasmingai leidžia laiką, sportuoja, stiprina sveikatą. Per treniruotes ne tik šlifuojame kovinius veiksmus, bet ir pasitikriname orientaciją, ugdome minčių miklumą, gebėjimą greitai priimti sprendimus“, – G. Tankevičius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.