Kėdainiuose esančio Vytauto parko rekonstrukcija pasiekė finišo tiesiąją. Rytoj, ketvirtadienį, 16 valandą visi, ypač tėveliai su vaikais, kviečiami į parko atidarymą. Pirmą kartą šoks kintančių srovių spalvotasis fontanas, pasakų nameliuose bus skaitomos pasakos, o vaikai galės išbandyti įvairius žaidimų įrenginius, palaipioti spalvotais kalniukais ar pavažinėti dviratukais, paspirtukais ir riedlentėmis dviračių trasa, susidedančia iš posūkių ir kalniukų.

„Džiaugiuosi, kad kėdainiečiai iš naujo atranda rekonstruotus parkus ir juose aktyviai leidžia laisvalaikį. Tą matome ir sutvarkytame Gegučių parke, todėl tikiu, kad ir naujam gyvenimui prikeltas parkas nepristigs lankytojų. Juo labiau, kad čia veiklos ras tiek mažieji kraštiečiai, tiek jų tėveliai“, – sako Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Vytauto parke įrengta: kintančių vandens srovių, kurių aukštis iki 2 m, šokantis fontanas, vaikų žaidimų aikštelė su dviem pasakų nameliais, kuriuose sumontuota garso įranga, todėl galima klausytis sekamų pasakų; karstynė, karstyklė „voras“ ir žaidimų įrenginys „safaris“; mažiems bendruomenės nariams smėlio dėžė, spalvoti kalniukai laipiojimui; didesniems vaikams aktyvioji zona, kur meistriškumui ugdyti įrengta linijinė dviračių trasa ir dviračių trasa su kalniukais ir senjorams – rutulinio (petankės) aikštelė.

Šio projekto vertė – 890 tūkstančių eurų.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Diana

    Pagaliau bus kur seimoms su vaikais pasibuti, labai protingai investuoti pinigai ir protingai pagalvota apie vaiku laisvalaiki, praleidimo laika, nes nebuvo tikrai kur nueiti ir pasisedeti, daugiau tokiu vietu. Tik aisku zinant kokiu piktu zmoniu yra, dar reikia ir vaizdo stebejimo kameru, kad butu is ko zala prisiteisti jei bus suniokota.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.