Suvalgyti 10 citrinų ir nesusiraukti, per pusvalandį išspręsti visas matematikos vadovėlyje esančias užduotis ar iškepti milžinišką blynų tortą. O ką sugeba tavo klasė? Tokį iššūkį Kauno technologijos universiteto studentai metė šalies moksleiviams ir kvietė dalyvauti konkurse.

„Ryto“ pagrindinės mokyklos 8A klasė gali didžiuotis – ji priėmusi KTU studentų iššūkius įrodė esanti drąsi, smagi, šauni ir kūrybinga.

„Ryto“ pagrindinės mokyklos 8A klasė gali didžiuotis – ji priėmusi KTU studentų iššūkius įrodė esanti drąsi, smagi, šauni ir kūrybinga.

Kėdainių „Ryto“ pagrindinės mokyklos aštuntokai vieningai nutarė dalyvauti konkurse ir jau džiaugiasi laimėtais prizais.
Žydrės Vancevičienės auklėtiniai gali pasigirti, jog konkurse buvo apdovanoti už originalumą.
Klasės mokiniai priėmė ir sėkmingai įgyvendino bei kitiems mokiniams persiuntė 25 iššūkius. „Mes startavome užduotimi, kuri įpareigojo padaryti ir originaliai paleisti 100 popierinių lėktuvėlių. Ją įvykdėme ir pagavome azartą. Labai patiko projektas. Jis mus suvienijo ir leido atsiskleisti kūrybiškumui. Labai smagiai leidome laiką filmuodami vaizdelius ir siųsdami kitiems“, – sakė projekte dalyvavęs Matas Bodendorfas.
Mato klasiokas Ignas Misevičius su šypsena prisiminė visus iššūkius, tačiau labiausiai vaikinukui įsiminė keletas užduočių. „Man labiausiai patiko užduotis, kai per šalčius reikėjo pririnkti žibučių. Mes žibutes įsivaizdavome kaip savo klasės mergaites. Jas suradę tarp sniegų „skynėme“ ir nešėme ant rankų. Vaizdas buvo puikus. Ne mažiau įsiminė ir užduotis kuo originaliau suvalgyti penkis „Gaidelio“ sausainius bei sudainuoti dainą su Kalėdų seneliu. Patiko viskas, ką darėme. Labai norėtume panašių projektų ir ateityje“, – įspūdžiais dalijosi I. Misevičius.

Mokiniams itin patiko studentų pasiūlymas iš rankų į rankas perduoti ugnį.

Mokiniams itin patiko studentų pasiūlymas iš rankų į rankas perduoti ugnį.

Kėdainiečių pastangos neliko nepastebėtos. Projekto organizatoriai „Ryto“ pagrindinės mokyklos 8A klasės kolektyvą pripažino originaliausiu ir už tai atvežė daugybę dovanų.
„Vaikams patiko ne tik studentų atvežtas tortas, tušinukai, kalendoriai, žymekliai ir net penki didžiuliai sėdmaišiai, bet ir nuoširdus bei paprastas bendravimas su studentais. Jie mokiniams rodė daugybę įvairių bandymų: kaip perduoti iš rankų į rankas ugnį, kaip užšaldyti tulpes, kaip gerti neva verdančią arbatą. Galime sakyti, kad pasiryžę dalyvauti šiame projekte, mes suvienijome klasę ir įgijome naujų draugų“, – sakė aštuntokų auklėtoja Žydrė Vancevičienė.
Aštuntokai už puikų pasirodymą projekte nuoširdžiai dėkingi klasės auklėtojai Ž. Vancevičienei bei neformaliojo ugdymo pedagogei Sigitai Vievesienei.

 

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.