Rugpjūčio mėnesį kėdainiečiai, besinaudojantys kabelinės televizijos paslaugomis, gavo pranešimus apie televizijos ir interneto tiekėjo pasikeitimą. Vėliau „Kėdainių žinių“ žiūrovai pastebėjo pasikeitusį televizijos pavadinimą – Kėdainių televizija „Rygveda“ nuo rugsėjo tapo „Balticum TV“. Miestelėnams kyla klausimai: ar tai jau visi pokyčiai? Kokios dar naujovės laukia? Į šiuos ir kitus rūpimus klausimus atsakė telekomunikacijų bendrovės „Balticum TV“ plėtros tarnybos direktorius Saulius Kupliauskas.
Suprantu, kad bet kokie pasikeitimai žmones neramina, tačiau nerimauti čia visiškai nėra dėl ko. Kabelinė televizija „Rygveda“ dar rugpjūtį nutraukė savo juridinę veiklą – tokios įmonės Lietuvoje nebėra, bet mes iš jų perėmėme visus įsipareigojimus ir darbuotojams, ir klientams. Todėl galiu drąsiai pasakyti: tiek kabelinė televizija, tiek internetas, tiek Kėdainių krašto žinios ir toliau lieka kėdainiečių namuose.

Kokie pasikeitimai laukia kabelinės televizijos abonentų?
Pirmas svarbus pasikeitimas abonentams Kėdainiuose – klientų aptarnavimo padalinio patalpų pasikeitimas. Senosios patalpos buvo nepatogios vyresnio amžiaus, sunkiau judantiems žmonėms. Todėl pirmiausia šaliname šią kliūtį. Nuo šiol klientų laukiame tame pačiame pastate J. Basanavičiaus g. 59, tik kitose – šalia

Pašto esančiose patalpose.
Televizijos ir interneto paslaugų abonentams šiek tiek keisis atsiskaitymo už paslaugas tvarka: nuo šiol jie mokės už jau suteiktas paslaugas, t.y. gaus sąskaitas už praėjusį mėnesį. Pasikeitus paslaugas teikiančiai įmonei, keičiasi ir mokėjimo rekvizitai – mokėtojo, įmokos, gavėjo kodai. Nauji rekvizitai bus nurodyti sąskaitose, o jas apmokėti bus galima įprastais būdais. Tai yra viskas, ką šiandien svarbu žinoti klientams.
Kokių naujovių gali tikėtis kėdainiečiai, jums ėmus tvarkyti kabelinės televizijos tinklą?
Mūsų bendradarbiavimas su „Rygveda“ truko vos ne dešimtmetį. Situaciją Kėdainiuose žinojome puikiai. Čia dirba kūrybiškas, darbštus kolektyvas, o mieste gyvena iniciatyvūs ir smalsūs žmonės. Džiugu, kad galime įsilieti aktyvią bendruomenę ir tikime, kad visi šie pasikeitimai kėdainiečiams išeis į gera. Planų, kaip tai padaryti, jau turime ir dirbame, kad juos įgyvendintume. Jau keletą metų Kėdainių krašto gyventojai gali naudotis mūsų kuriama skaitmenine ir raiškiąja televizija, už miesto veikiančiu belaidžiu internetu. Artimiausiu metu numatyta plėsti šviesolaidinio interneto tinklą ir didinti interneto greitaveiką. O vėliau tikimės pasiūlyti kėdainiečiams ir naujų paslaugų.

Koks likimas laukia Kėdainių krašto televizijos žinių?
Suprantame, kokią svarbą žmonėms turi krašto žinios, todėl palaikome ir toliau tęsiame krašto televizijos projektą. „Kėdainių žinios“ ir toliau bus matomos „Balticum televizijos“ kanalu, įprastu laiku – 20.00 val.
Nesame rinkoje naujokai, atvirkščiai – turime didžiausią patirtį Lietuvoje, juk buvome pirmieji, įkūrę kabelinę televiziją. Žmonių pasitikėjimas taip pat svarus – klientų visoje Lietuvoje turime bemaž 100 tūkstančių. Taigi, žinome, ką daryti ir kaip daryti gerai. Tačiau kiekviena nauja teritorija, naujas miestas turi savo specifiką – kita aplinka, kiti įpročiai, kitos problemos. Tad ir klientų poreikių atsiranda kitokių. Todėl kviečiu kėdainiečius ateiti į mūsų padalinį Basanavičiaus g. 59, pasidalinti kylančiomis problemomis, išsakyti savo pageidavimus ar gerus pastebėjimus. Tada, esu įsitikinęs, visi pasikeitimai išeis tik į gera.

SEO

 

One Response

  1. Juozas

    Galima Jus tik pagirti už pagerėjusią vaizdo kokybę, nes palyginant su anksčiau turėta GALA (šviesolaidinis internetas) skirtumas kaip diena ir naktis. Turiu tik nedidelį klausimą: kaip pačiam pasireguliuoti garso trūkinėjimą klausantis muzikos per internetą? Bandžiau surasti pačiam internete, bet ten nieko dorai nepaaiškinta.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.