"Lietuvos ryto" fanai neramumus kelia kone kiekvieną kartą, kuomet atvyksta į Kėdainių areną.

„Lietuvos ryto“ fanai neramumus kelia kone kiekvieną kartą, kuomet atvyksta į Kėdainių areną.

Šį šeštadienį Kėdainių arenoje vyks Kėdainių „Nevėžio“ bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubų susitikimas. Tete-a-Tete Casino-LKL Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiantys klubai šį sezoną susitiks jau antrą kartą.

Tačiau kone kiekvienas Vilniaus klubą lydinčių aistruolių atvykimas į Kėdainius baigiasi incidentu.

Artėjant šeštadienio susitikimui policijos pareigūnai ruošiasi budėti mačo ir užtikrinti viešąją saugą visų rungtynių metu ir po jų. „Dėsime visas pastangas, kad užkirstume kelią galimiems „Lietuvos ryto“ fanų negalimiems veiksmams“, – sakė Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis.

Pasak pareigūno, jau ne vienerius metus Kėdainių rajono komisariatas sulaukia pareigūnų paramos, atvykstančios iš Kauno. Pareigūnai pasirinktą parą budi tam tikrose, labiausiai nusikalstamomis veikomis pasižyminčiose Kėdainių rajono vietose.

Taip atrodė Kėdainių arena po "Lietuvos ryto" fanų įvykdyto incidento (KK "Nevėžis" inf.).

Taip atrodė Kėdainių arena po „Lietuvos ryto“ fanų įvykdyto incidento (KK „Nevėžis“ inf.).

„Tad šeštadienį pareigūnai budės ir Kėdainių arenoje. Su arenoje dirbančia saugos tarnyba bendri veiksmai jau aptarti. Dėsime visas pastangas, kad Kėdainių bendruomenė saugiai ir ramiai jaustųsi visų varžybų metu“, – tikino G. Dirmeikis.

Ikiteisminiu tyrimu pasibaigė praėjusiais metais Kėdainių arenoje vykęs krepšinio klubų susitikimas. Kovo 20-ąją dieną vykusio mačo metu „Lietuvos ryto“ aistruoliai į areną buvo įsinešę fejerverkus, kuriuos uždegė pasibaigus rungtynėms. Uždegtas neleistinas pirotechnikos priemones gesintuvais suskubo gesinti Kėdainių arenoje dirbantys apsaugos darbuotojai. Vėliau arenoje darbavosi švaros įmonės darbuotojai, mat reikėjo išvalyti nemažą plotą arenoje sumontuotų kėdžių, praėjimo vietas, laiptelius, taip pat ir atvirąsias erdves antrajame bei trečiajame aukštuose. Visa finansinė atsakomybė nugulė ant „krepšinio klubo „Nevėžis“ pečių. Tąkart nukentėjo viena iš apsaugos darbuotojų, kuri, bandydama sulaikyti vieną iš „Lietuvos ryto“ sirgalių, susilaužė pirštą. Pasipriešinę policijos pareigūnams, trys sostinės ekipos sirgaliai buvo sulaikyti ir pristatyti į Kėdainių policijos komisariatą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.