Birželio 2 dieną Kėdainių „Nevėžis“ savo sirgalių akivaizdoje žaidė Lietuvos futbolo federacijos Pirmosios lygos 11 turo rungtynes su Tauragės „Tauru“. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo įtikinančią šeimininkų pergalę rezultatu 3:0. Tai buvo ketvirtasis kėdainiečių laimėjimas iš eilės.

„Nevėžis“ Tauragės futbolininkus įveikė įtikinančiu rezultatu 3:0.

Iš daugybės susikurtų palankių momentų kėdainiečiai šiose rungtynėse realizavo tris. Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti, 39–ąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo ir „Nevėžio“ komandą į priekį išvedė Fabio Paimas (1:0), kuris jau tą pačią minutę už pernelyg dideles džiaugsmo emocijas buvo nubaustas dviem geltonomis kortelėmis, po kurių sekė raudonoji, ir žaidėjas privalėjo palikti aikštę. Vis tik kėdainiečių iš vėžių tai neišmušė, jau 44–ąją minutę komandos taškus padvigubinti pavyko Armando Tarlaziui – 2:0.

Antrajame kėlinyje 51–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Aivaras Lyberis sėkmingai užbaigęs ataką kamuolį tiksliai pasiuntė į tauragiškių vartus ir savo komandai leido išsiveržti į priekį – 3:0. Iki kėlinio pabaigos kamuolio kontrolę valdė Kėdainių futbolininkai, tačiau daugiau įvarčių pasiekta nebuvo.

Po šios pergalės Kėdainių komanda turnyrinėje lentelėje, kurioje rikiuojasi aštuoniolika ekipų, iš trečiosios pozicijos pakilo į antrąją.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Darius Urbelionis sakė, kad ši dvikova jo auklėtiniams buvo kaip gera treniruotė: „Žinojome, kad varžovas nėra labai pajėgus, tad tikėjomės ne pačios sunkiausios kovos. Smagu, kad mūsų prognozės išsipildė ir mes į savo sąskaitą įsirašėme dar tris taškus.“

Kitos rungtynės Kėdainių vienuolikės laukia birželio 6-ąją išvykoje su Pakruojo „Kruoja – 2“ žaidėjais.